У навчальному закладі відкрили меморіальні дошки полеглим у війні політехнікам

НовиниКоментарі Вимкнено до У навчальному закладі відкрили меморіальні дошки полеглим у війні політехнікам
День захисників та захисниць України у 2022 році має особливе значення. Цього дня, 14 жовтня, ми вітаємо всіх, хто захищав нашу країну і продовжує це робити після повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Цього дня ми низько вклоняємось пам’яті загиблих.
У Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Львівської політехніки14 жовтня відбулось відкриття меморіальних дошок політехнікам, котрі загинули на фронтах сучасної російсько-української війни. Виступаючи на заході, директор навчального закладу Вадим Овчарук розповів нинішнім студентам про кожного з чотирьох Героїв – політехніків, котрі віддали своє життя за майбутнє України! Молоді, талановиті хлопці прийшли до нашого навчального закладу щоб здобути мирні професії. Війна та необхідність захищати свою батьківщину зробила їх справжніми безстрашними воїнами. Ми щодня маємо пам’ятати їхній подвиг, – наголосив Вадим Володимирович, тому окрім присвяченого Героям стенду у музеї нашого коледжу, адміністрацією прийнято рішення про розміщення меморіальних дошок у найбільш відвідуваному місці нашого коледжу – холі поруч з бібліотекою, приймальною комісією та музеєм.
Після відкриття меморіальних дошок студентські активісти поїхали привітати з Днем захисника України поранених бійців, що знаходяться на лікуванні у нашому місті.

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж