Шановні економісти, щиро вітаємо вас з професійним святом – Міжнародним днем економіста!

НовиниКоментарі Вимкнено до Шановні економісти, щиро вітаємо вас з професійним святом – Міжнародним днем економіста!
Нині всі українці переконались, що синергія наших воїнів і допомоги з тилу — міцної економіки здатна творити дива!
В професіоналів нині — складні ребуси не про те, як знизити собівартість продукції, отримати більший прибуток, а як зберегти підприємства та кваліфікованих працівників. Зараз ми зрозуміли, що людський ресурс є безцінним! Адже приміщення, склади та офіси — ніщо, коли вони пустують. Головна мета — зберегти життя не лише на фронті, а й на підприємствах!!! Налаштувати робочий колектив на роботу поміж численних тривог: працювати підприємствам під обстрілами, з тривогами та в укриттях. Організувати безпечну роботу та перепрофілювати виробництво, щоб допомогти ЗСУ — тепер такий порядок денний у діловому нотатнику.
За економістами майбутнє! Адже саме нам і вам, колеги, відбудовувати Україну! Наскільки грамотно налаштують нашу економіку, настільки швидко ми відновимося. За нашими бійцями — перемога на фронті, за економістами — швидке відновлення в містах. Оскільки держава-терорист руйнує житлові будинки, музеї, заклади освіти, ТРЦ , ТЕС та наші рідні вулиці, роботи буде багато.
Усім фахівцям галузі економіки та здобувачам спеціальності «Економіка» бажаємо міцного здоров’я, стабільності та достатку, натхнення та успіхів у вашій справі, направленій на розвиток добробуту нашої України.
Миру нам і Перемоги!!!💙💛

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж