ІЗ СВЯТОМ, ДОРОГІ ОСВІТЯНИ!

НовиниКоментарі Вимкнено до ІЗ СВЯТОМ, ДОРОГІ ОСВІТЯНИ!

У перші жовтневі дні весь світ вшановує людей найпрекраснішої та надзвичайно важливої професії, людей, які присвятили своє життя навчанню та вихованню талановитої й відповідальної молоді, патріотів країни, всебічно розвиненої особистості.

У 2022 році День вчителя – особливий. У Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Львівської політехніки освітній процес органічно поєднаний з волонтерською діяльністю. «Навчаючи-навчаємось, разом йдемо до Перемоги» – таке гасло хмельницьких політехніків у воєнний період.
Незвичним цьогоріч було відзначення Дня працівника освіти та Дня бібліотекаря. Захід відбувся за участі трудових колективів двох навчальних закладів – Хмельницького політехнічного фахового коледжу та тимчасово-переміщеного до нас Маріупольського будівельного фахового коледжу. Найкраще побажання для наших гостей – відзначити наступний День вчителя у звільненому українському місті – Маріуполь, який будемо відбудовувати спільно.

Гарний настрій забезпечили неперевершені виступи:
– учасників творчих студій Центру талановитої молоді «Політехнік» Філіпової Ангеліни та Гринюка Максима;

– народного художнього колективу ансамблю танцю “Подолянчик”, у складі якого виступають п’ятеро наших студентів;

– гурту “Уляся”, донечок вихованців коледжу – сім’ї Качеровських.

Заключним акордом свята стала пісня «Чорнобривці» у неперевершеному виконанні співробітниці навчального закладу, лауреата численних пісенних конкурсів Яни Амельченко. Пісня завершується словами : «Розквітають і квіти, і доля на моїй українській землі…» . Віримо, що так воно й буде!

Трудовий і студентський колектив навчального закладу вітають директора Маріупольського будівельного фахового коледжу Антона Білая із присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник освіти України”.

Дорогі освітяни! Від усього серця дякую Вам за цю почесну та шановану працю. Нехай же ваші нелегкі будні приносять тільки радість і будуть плідними. Бажаю кожному з вас міцнющого здоров’я, щастя й родинного затишку, сили, енергії та нестримного бажання реалізовувати себе як педагог, працювати в оточенні вдячних студентів, розуміючих батьків, уважної до вашої праці адміністрації. Нехай нагородою служать посмішки та успіхи ваших вихованців. Сил, терплячості, підтримки, інновацій! Перемоги, миру та добра всім нам !

Голова профспілки трудового колективу ХПФК НУ “Львівська політехніка” Олексій Матвєєв

Більше фото