ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ ТА ДНЕМ БІБЛІОТЕКАРЯ

НовиниКоментарі Вимкнено до ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ ТА ДНЕМ БІБЛІОТЕКАРЯ

Дорогі політехніки!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівника освіти та Днем бібліотекаря!
Ці дві величні професії завжди поєднували в собі велику мудрість, доброту, енергію, високі моральні й духовні цінності. Головна мета нашої спільної праці – допомагати молоді здобувати якісні знання та обрати правильний професійний і життєвий шлях. Найвища оцінка освітянської роботи – наші випускники. Сьогодні ми вкотре переконуємось у тому, що наша праця надзвичайно важлива і робимо ми її добре. Ми пишаємось нашими вихованцями, котрі досягли висот у професійній царині та котрі зі зброєю в руках стали на захист незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України і тими, котрі, наче бджілки, працюють на всіх волонтерських локаціях нашого коледжу. Моя глибока повага Вам, дорогі колеги, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.
Будьмо згуртованими задля наближення нашої Перемоги заради майбутнього Української держави!
Слава Україні!

Заслужений працівник освіти України, директор Хмельницького політехнічного фахового коледжу Львівської політехніки, доктор економічних наук, доцент Вадим Овчарук.