НовиниКоментарі Вимкнено до Представники студентської ради Хмельницької політехніки взяли участь у круглому столі Молодіжного центру міста

Майбутнє України в руках молоді, яка вже сьогодні вражає своєю активністю та патріотизмом. Центром спілкування, обміну досвідом, акумулювання нових ідей для хмельницького студентства є Молодіжний центр.

19 вересня 2022 року тут відбувся круглий стіл студентів-активістів молодіжного руху з представниками Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради.
Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» представляли – голова студентської ради Денис Кліменко та заступниця голови студентської ради коледжу, голова студентської ради відділення інженерної механіки Анастасія Матвєєва.
Під час заходу обговорили спільні напрямки роботи навчальних закладів міста та переобрання активу Молодіжної ради. Велику увагу приділили темі заохочення молоді до волонтерства. Це , насамперед, сприяння ЗСУ, зокрема підтримка військових підрозділів і поранених бійців у госпіталях, допомога вимушеним переселенцям, здача крові у медичних центрах для постраждалих цивільних та військових на фронті, тощо.
В цьому контексті заступник начальника з питань молодіжної політики Управління молоді та спорту міської ради Мандзій Олена Володимирівна відзначила Хмельницьку політехніку, як навчальний заклад, де ефективно, зокрема за активної участі студентства, діє Штаб опору.

На завершення заходу, представники Молодіжного центру запросили молодь більш активно приєднуватися до роботи Центру, організовувати та ініціювати власні заходи. Варто зазначити, що найактивнішу молодь буде нагороджено Премією міського голови «За вагомі досягнення молоді у розбудові Хмельницької міської територіальної громади в різних сферах суспільного життя».
Лише завдяки активній позиції молодого покоління можливий прогресивний напрям розвитку суспільства. Україна потребує нових ідей, які мають змінити її, сприяти розвитку кращих рис української ментальності та готовності молодих людей до участі в процесах державотворення, готовності взяти на себе відповідальність відповідно до демократичних європейських принципів.