ДРУЖНО ПРАЦЮЄМО НА ПЕРЕМОГУ

НовиниКоментарі Вимкнено до ДРУЖНО ПРАЦЮЄМО НА ПЕРЕМОГУ

Любимо Україну! Працюємо на Перемогу! Віримо в ЗСУ!
Волонтерська діяльність у Хмельницькій політехніці має свої давні традиції. З початку повномасштабного вторгнення російських військ вона ні на мить не припиняється, а стає ще більш динамічною та різноманітною. Новою її формою стало приготування сухих страв для наших захисників. Уже більше, як пів року, щодня, без вихідних, у бібліотеці навчального закладу триває процес сушіння зелені та овочів, ягід та фруктів.

Першою “потужністю” стала домашня побутова техніка багатьох родин політехніків. За 6 місяців безперервної роботи вона вичерпує свій ресурс, тож потребує заміни. І ця заміна відбувається! Ще й як креативно!

7 вересня в Хмельницькій політехніці проведено благодійний забіг «НА ЧЕСТЬ ГЕРОЇВ». Ініціатором заходу був студентський актив відділення інженерної механіки. За сприяння завідувача відділення Олексія Матвєєва та завдяки організаційній підтримці викладачів циклової комісії фізичного виховання понад сотня політехніків взяла участь у змаганнях. До студентів-механіків долучились їхні колеги-автомобілісти та викладачі коледжу.

За зібрані кошти придбано нову велику сушарку. Крім того, ще й залишилось на смаколики для наших мужніх захисників!

Цього ж дня до волонтерської акції долучилась циклова комісія природничо-математичних дисциплін. Педагоги зібрали кошти та придбали таку ж велику потужну машину для сушіння. Ще й як фізики-теоретики провели бібліотекарям інструктаж щодо правильного користування подібною технікою.

Ще одна велика сушарка надійшла на волонтерську службу коледжу наступного дня. Подарунок принесли представники відділення автомобільного транспорту, групи АТ-191 та АТ192. Хлопці додали ще й дощечки для нарізки овочів і смаколики даших захисників.

До волонтерської акції «НА ЧЕСТЬ ГЕРОЇВ» долучилась група КІ-213 (куратор Супрун Л.В.). Дякуємо студентам і їх батькам за придбання потужної сушарної машини.

Підсумок волонтерської акції відділення економіки та менеджменту

 

Дякуємо всім, хто долучається до масштабного волонтерського руху в тилу: тим, хто вирощує урожай, хто його доставляє до волонтерських пунктів, хто готує сухпаї, хто везе їх на передову. Згуртована волонтерська робота всіх відділень забезпечує якісний результат. Разом ми сила! Разом ми міцна надійна опора нашої армії! Разом ми переможемо! Слава Україні! Слава ЗСУ!

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж