Служба порятунку Хмельниччини для студентів коледжу провела ” Урок з безпеки”

НовиниКоментарі Вимкнено до Служба порятунку Хмельниччини для студентів коледжу провела ” Урок з безпеки”

У День знань до Хмельницької політехніки завітали фахівці ДСНС. Разом із заступником директора з виробничого навчання Громиком М.Г. вони провели роз’яснювальну роботу серед студентів щодо алгоритму дій в умовах надзвичайної ситуації та провели інструктаж з надання першої допомоги постраждалим. Студентам відділень програмної інженерії, економіки та менеджменту разом із викладачами Докторук О.Д. та Ребедюк Н.О. було продемонстровано відеофільм «Урок з безпеки», підготовлений Службою порятунку Хмельниччини. Після перегляду політехніки поставили запитання та отримали вичерпні відповіді від фахівців. Практичною частиною заняття стала навчальна евакуація груп до закріплених за ними місць у сховищах.