НовиниКоментарі Вимкнено до Вітаємо директора коледжу Овчарука Вадима Володимировича з присвоєнням державної нагороди “ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ”

Указом Президента України №593/2022 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України» за значні заслуги в зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, відстоювання національних інтересів нашої держави, сумлінне виконання професійного обов’язку звання “ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ” надано ОВЧАРУКУ Вадиму Володимировичу — директорові Відокремленого структурного підрозділу “Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету “Львівська політехніка”.

Шановний Вадиме Володимировичу! Трудовий та студентський колективи навчального закладу шлють Вам найщирі вітання з нагоди надання почесного звання! Заслужену нагороду принесли Вам щоденна сумлінна праця, високий патріотизм, комунікативні та організаторські здібності, уміння брати відповідальність на себе.
Ми пишаємось тим, що Ваш внесок у розбудову української освіти було оцінено на високому рівні.
Нехай здійснюються всі Ваші найсміливіші задуми і кожен Ваш день буде осяяний творчим натхненням та новими ідеями, a в роботі Вас супроводжуватиме щира підтримка колег та однодумців – наша підтримка!

Зичимо Вам незмінного благополуччя як у робочих справах, так і в родині. Знаємо, що у Вас, такого цілеспрямованого та енергійного, вийде все – і навіть трішки більше! Нехай добре здоров’я та гарний настрій стануть запорукою майбутніх звершень та сприятимуть нашій Перемозі, подальшому розвитку Хмельницького політехнічного фахового коледжу Львівської політехніки та процвітанню Української держави!