Зустріч випускників: через сорок років Хмельницький політехнічний зустрічає своїх вихованців

НовиниКоментарі Вимкнено до Зустріч випускників: через сорок років Хмельницький політехнічний зустрічає своїх вихованців
«Група ЕСПУ-782 через 40 років після закінчення навчання повертається в часи своєї юності…» Такий колективний запис у Книзі почесних гостей Музею історії ХПК з’явився 11 червня 2022року.
Цього дня до своєї Альма-матер прийшли випускники 1982 року. З того часу в рідних стінах відбулись масштабні зміни, але все-таки тут багато-що нагадує про часи молодості – і світлини на стендах, і станки, що збережені досі, і навіть випускний альбом саме їхньої групи в експозиції музею! Минуло 4 десятка років, як життєві шляхи розійшлись, та юнацька дружба, вдячність своїм наставникам, величезна повага до навчального закладу, що заклав фундамент подальших професійних здобутків, спонукають випускників організовувати зустрічі в стінах свого рідного електромеханічного технікуму.
Адміністрація Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» вітає випускників навчального закладу! Завжди раді зустрічі з вами!

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж