День Студента

НовиниКоментарі Вимкнено до День Студента

Щиро вітаємо Вас із Міжнародним
Днем студента – святом молодості,
творчості, пошуку та відкриттів!
Нехай у ваших серцях назавжди збережеться
романтика студентських літ,
а професіоналізм сягне рівня високих вимог
сучасного життя! Бажаємо Вам творчого
натхнення, наполегливості та успіхів
у починаннях, здійснення усіх юначих мрій
і життєвих планів.
Нехай ваші молоді серця
наповняться любов’ю і радістю!

З ДНЕМ СТУДЕНТА!!!!

У коледжі 17 листопада відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня студента.
У святковий день зі сцени звучали щирі вітання від директора Овчарука В.В.,були названі кращі студенти, які занесені на дошку пошани та нагороджені поїздкою на відпочинок в Карпати.
За давньою традицією відзначали кращих студентів за вагомі досягнення у навчанні та активну громадську діяльність. Деректор вручав почесні грамоти, а голова профкому Бровко А.В. нагороджувала цінними подарунками.

sNy72hh7smQ
Потім відбувся святковий концерт. Те, що у нашому коледжі навчаються талановиті студенти сумнівів не виникає ні в кого. Їх виступи є невід’ємною частиною життя навчального закладу. Запальна музика, танцювальні та вокальні номери створили чудову атмосферу свята.
Всіх не втомлювався дивувати справжній артист Віктор Перунський, який співав, жартував та був чудовим ведучим святкового вечора.
Ніхто не стримував сміху від виступу учасників КВК, де головні ролі виконували студенти: Маркітан М., Чернюк Ю., Подобєдов О., Матусяк А.
Але головною несподіванкою був вихід викладачів, які вирішили дати фору студентам! Почали з гумору, а потім зійшлись у танцювальному батлі.
Ось тут і почалась справжня феєрія! У стилі «Ча-ча-ча» танцювали Гавронський В.Є., Микитюк Ю., Сліпченко Р., в стилі «хіп-хоп» Щуцький С.В. з Некрасовою Ю., Малахова Н.Б. – з Коротковим О., в укр.танці – Желавська І.А. з Мізерною А., а Фрімерштейн В.Г. «запалювала» під ритми «Ламбади» з Перунським В. Справжнім сюрпризом став танець Овчарука В.В., з першокурсницею Бородій А. у стилі «Рок’н’Рол». На завершення Верхола С.О. разом з усіма стрибав під запальну пісню.

ua-6Gpulmyg
Загалом, концерт був вибухово-веселим та яскравим! Ми впевнені, що цей День студента запам’ятають усі!

 

Фото

 

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж