На численні прохання майбутніх абітурієнтів у коледжі повторно провели профорієнтаційний захід

НовиниКоментарі Вимкнено до На численні прохання майбутніх абітурієнтів у коледжі повторно провели профорієнтаційний захід
4 червня у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Львівської політехніки знову було велелюдно. Резонанс про День відкритих дверей, що відбувся напередодні https://hpk.edu.ua/news/18373-den-vidkrytyh-dverej-7 сприяв численним зверненням абітурієнтів, які також виявили бажання безпосередньо познайомитись із нашим навчальним закладом. Тож всього через два тижні хмельницькі політехніки провели додатковий День відкритих дверей. Відвідувачі змогли детально ознайомитись із конкурентними перевагами та матеріально-технічною базою закладу, що входить у структуру найпотужнішого національного технічного університету західної України – Львівської політехніки.
Велика увага співробітників навчального закладу була приділена кожній із семи спеціальностей:
274 Автомобільний транспорт;
131 Прикладна механіка;
133 Галузеве машинобудування;
123 Комп’ютерна інженерія;
073 Менеджмент;
051 Економіка;
121 Інженерія програмного забезпечення
Авторитет і популярність навчального закладу на освітній ниві, високий рівень знань і професійних компетенцій, що отримують вихованці Хмельницького політехнічного фахового коледжу Львівської політехніки, висока затребуваність випускників на ринку праці спонукають абітурієнтів вступати на навчання саме до нас, адже “КРАЩІ НАВЧАЮТЬСЯ У КРАЩИХ!”
Дякуємо всім, хто завітав на День відкритих дверей. Не забудьте приєднатись до онлайн-групи абітурієнтів через QR-код на сайті ХПК https://hpk.edu.ua/
Якщо ж у когось із гостей ще залишились запитання, то фахівці профорієнтаційного відділу люб’язно нададуть вичерпні відповіді за тел. +38(097) 800-72-20.
Чекаємо на вас, дорогі наші абітурієнти!

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж