У Міжнародний день захисту дітей привітали маленьких переселенців, які проживають у гуртожитку політехніків

НовиниКоментарі Вимкнено до У Міжнародний день захисту дітей привітали маленьких переселенців, які проживають у гуртожитку політехніків

Міжнародний день захисту дітей, що відзначається 1 червня, стає особливо зворушливим у сучасних реаліях. Дорослі до щему в серці розуміють, що на долю нашої малечі випали недитячі випробування, тож маленькі українці, як ніколи, потребують підтримки, захисту та нашої уваги. У них “сильні світу цього” вкрали найпрекраснішу пору в житті кожної людини – казковий і радісний період, коли посміхаються поруч мама й тато, коли в душі зароджуються мрії, коли мирне безхмарне небо над головою, коли тендітне серце не здригається від вибухів, не плаче від фізичного й душевного болю…

29 дітей, котрі зі своїми рідними відчули всі жахіття війни, нині знайшли прихисток у гуртожитку Хмельницького політехнічного фахового коледжу Львівської політехніки. Тут за розпорядженням директора закладу та керівника Штабу опору Вадима Овчарука створено максимально можливий комфорт для проживання дітлахів. Вихователь Марія Галінська в тісній співпраці з керівництвом коледжу дбає про облаштування побутових умов, розподіл благодійної допомоги, надання консультативної підтримки. 3141 переселенець знайшов свій прихисток у гуртожитку, і для кожного ця тендітна жінка знайшла добре слово, щиро поділилась нашою подільською політехнічною гостинністю. До роботи з переселенцями долучаються Міська рада, Центр переселенців, благодійні організації «Карітас», «Рокада» та ін.

У Міжнародний день захисту дітей хмельницькі політехніки сердечно привітали маленьких мешканців гуртожитку. Директор навчального закладу Вадим Овчарук і студентські активісти-волонтери завітали до них зі смачними подарунками та речами, необхідними в побуті.

Від імені всіх політехніків Вадим Володимирович привітав діток та їхніх матусь зі святом, побажав їм мирного неба, барвистого й доброго світу навколо. Нехай у житті кожного дорослого й маленького українця будуть лише радісні події, щаслива родина в рідному домі під мирним небом. Нехай усі діти посміхаються, а світанок нового дня дивує світлими відкриттями та щедротами долі!

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж