День відкритих дверей

НовиниКоментарі Вимкнено до День відкритих дверей
21 травня у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Львівської політехніки було надзвичайно велелюдно. Цього дня навчальний заклад провів перший День відкритих дверей в умовах військового часу.
Зустрічали гостей фахівці відділу профорієнтації. З метою інформування про особливості вступної кампанії вони проводили анкетування та поширювали інформаційні матеріали про спеціальності, які можна здобути, навчаючись у ХПК :
274 Автомобільний транспорт;
131 Прикладна механіка;
133 Галузеве машинобудування;
123 Комп’ютерна інженерія;
073 Менеджмент;
051 Економіка;
121 Інженерія програмного забезпечення.
Оперативно формувались групи відвідувачів для екскурсії величезним приміщенням освітнього закладу, яке було побудоване саме під потреби навчання технічним спеціальностям. Гості політехніків на власні очі переконались, що в нас – потужна та сучасна матеріально – технічна база: спеціалізовані майстерні й лабораторії, станки й обладнання, автоцентр і автомайданчик, комп’ютерні класи, телестудія, велика комп’ютеризована бібліотека, музей, кімната народознавства, просторий спортивний та тренажерний зали, куточки для ігор в шахи та інші інтелектуальні ігри, медичний, стоматологічний кабінет, їдальня з демократичними цінами, декілька буфетів. Навчальний заклад має сучасний стадіон, зручний внутрішній дворик та 5-типоверховий гуртожиток.
Про специфіку навчання на кожному відділенні майбутні абітурієнти могли довідатись безпосередньо в холі навчального закладу. Тут представники відділень демонстрували власні досягнення: відзнаки за перемоги у численних конкурсах, інновації в галузі комп’ютерної, промислової й автомобільної техніки, зразки наочностей, діючі макети пристроїв. Все це розроблено юними політехніками під час курсового та дипломного проєктування, виробничих практик.
Офіційна частина Дня відкритих дверей відбувалась одночасно на декількох локаціях. Питання вступу, роботи підготовчих курсів, навчання, в тому числі й за державні кошти, здобуття додаткових професій та навичок, подальше навчання за скороченою програмою у Національному університеті «Львівська політехніка» та інш. озвучили у доповідях керівники коледжу та приймальної комісії.
Політехніки доклали значних зусиль для того, щоб кожен відвідувач зміг отримати вичерпну відповідь на всі запитання, переконатися у потужності матеріально-технічного забезпечення навчального процесу та професійності педагогічного колективу. Проте, зважаючи на неспокійний час, можливі й зміни. Тож для своєчасного інформування була створена онлайн-група абітурієнтів. Приєднатись до неї можна через QR-код на сайті ХПК https://hpk.edu.ua/.
У своїй промові директор коледжу доктор економічних наук, доцент Вадим Володимирович Овчарук зазначив, що Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки є багаторічним визнаним лідером освітянської галузі, тож навіть в умовах військового стану, ми не зупиняємось на досягнутому. Заклад впевнено розвивається відповідно до вимог часу, політехніки невпинно підвищують рівень знань і вдосконалюють вміння, розширюють власну діяльність і співпрацю з виробництвом. Традиційно, з року в рік, Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки отримує відмінну оцінку своєї роботи у вигляді відзнак навчального закладу в різноманітних рейтингах, перемог наших вихованців на міжнародних і всеукраїнських змаганнях, затребуваності випускників коледжу на ринку праці. Тож вибір нашого навчального закладу – це найкращий шлях для здобуття цікавої та високооплачуваної спеціальності!

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж