Христос воскрес! Воскресне й Україна!

НовиниКоментарі Вимкнено до Христос воскрес! Воскресне й Україна!
Світле Воскресіння у 2022 році настає у лихі часи, викликані російською агресією. Українці стійко переносять труднощі та вірять, що Великдень, який є символом перемоги добра над злом, принесе нам довгоочікувану радість перемог, впевненість у завтрашньому дні, здійснення планів і надій. Сьогодні наші захисники мужньо дають відсіч російському агресору, світова спільнота активно підтримує Україну, а в тилу зростає потужний волонтерський рух. Європейські країни та міста заходу України гостинно приймають переселенців, яких війна зірвала з рідної домівки.
Тимчасовою домівкою для сотень біженців став гуртожиток Хмельницької політехніки, у якому знайшли прихисток більше 3000 переселенців.
Напередодні Світлого Христового Воскресіння студентські активісти разом із головою студпрофкому Наталією Роїк і вихователем Марією Галінською привітали жителів гуртожитку з Великоднем і подарували символ величного свята – пасочки. Лунали найщиріші побажання миру на нашій українській землі та щоб найшвидше прийшов той час, коли кожен зможе повернутись до безпечного рідного дому.
Палкі привітання та побажання всього найкращого від хмельницьких політехніків у ці дні лунають на адресу всіх українців, особливо, нашим захисникам, котрі своїм героїзмом сьогодні вражають увесь світ. Жертовність задля порятунку, допомоги іншим є проявом найбільшої любові, сенсом Христової смерті та воскресіння.
Вітаємо Вас, шановні, з Великоднем і бажаємо всім міцної віри, великих і малих перемог, міцного здоров’я та всесильної Господньої опіки.
Україна обов’язково переможе!
Христос воскрес! Воскресне й Україна!

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж