Тренінг на тему: «Особливості конструкції фільтрів MANN-FILTER & WIX FILTERS»

НовиниКоментарі Вимкнено до Тренінг на тему: «Особливості конструкції фільтрів MANN-FILTER & WIX FILTERS»
Продовженням плідної співпраці хмельницьких політехніків з ТОВ «МАНН+ХУММЕЛЬ ФІЛЬТРЕЙШН ТЕКНОЛОДЖІ УКРАЇНА» став черговий професійно орієнтований тренінг на тему: «Особливості конструкції фільтрів MANN-FILTER & WIX FILTERS». Захід для студентів третього курсу відділення автомобільного транспорту провів менеджер зі збуту продукції підприємства Олег Продеус.
Тренінг відбувся 16 лютого 2022 року на базі автоцентру інновацій «ПОЛІТЕХНІК» за участю завідувача відділення Леоніда Пірога та керівника автоцентру інновацій «Політехнік» Богдана Хмельницького.
Програма заходу включала в себе не тільки змістовний інформаційний та ілюстративний презентаційний матеріал про діяльність товариства, а й цікаву вікторину на знання історії, особливостей технології та спектру застосування продукції підприємства по виготовленню комплектуючих і аксесуарів для автотранспортних засобів.
Юних автомобілістів надзвичайно зацікавила участь у міжнародному конкурсі для студентів закладів фахової передвищої освіти, що проводить ТОВ «МАНН+ХУММЕЛЬ ФІЛЬТРЕЙШН ТЕКНОЛОДЖІ УКРАЇНА» з метою популяризації професії автомеханіка.
Підсумовуючи захід, Олег Продеус вкотре відмітив гарну базову підготовку та професійну зацікавленість студентів відділення автомобільного транспорту. Найактивнішим учасникам вікторини Василю Андріїшину та Івану Потягачу (студентам групи АТ-192) він вручив цінні призи бренду WIX. Додатковим стимулом для учасників тренінгу стануть Сертифікати, що підтверджують отримані студентами знання та сприятимуть кращому працевлаштуванню.

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж