Відеоконференція «Здобутки та перспективи»

НовиниКоментарі Вимкнено до Відеоконференція «Здобутки та перспективи»

16 жовтня  2015 року  у коледжі  було організовано відеоконференцію з випускниками коледжу в галузі  ІТ – технологій. Десятки випускників Хмельницького політехнічного коледжу Ну «Львівська політехніка» працюють за межами нашої країни . Близько сотні студентів та викладачів  циклової комісії програмного забезпечення  зібрались в ауд.133 поспілкуватись з випускниками, задати запитання, обмінятись досвідом, почути їх враження, відгуки і  пропозиції та  зробити висновки.

 

Захід проведено на високому професійному рівні. Кожен мав  можливість задати питання, висловити власну думку, поділитись досвідом роботи, визначити перспективи  розвитку та самоосвіти.

Які ж відгуки  про цей захід?:

Когут Василь( ст. ІІІкурсу)-Я дуже задоволений, що взяв участь у цьому заході. Багато почув свіжих ідей, думок.  Майже визначився з темою курсового проектування.

Орлов  Олександр (ст. ІVкурсу)  – Дуже цікаво, побільше таких  заходів і спілкувань. Це надихає на нові здобутки, вселяє віру у власні сили. Бачу непогану перспективу  реалізації одержаних знань.

Ковальчук Сергій (викладач спец. дисциплін) – Змістовна зустріч, нові ідеї, визначені новітні затребувані технології, нові перспективи розвитку та впровадження в навчальний процес.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж