НовиниКоментарі Вимкнено до Студенти відділення ІНЖЕНЕРНОЇ МЕХАНІКИ успішно склали іспит з німецької мови на рівень «А2»
Юні механіки впевнено наблизились до своєї мети – пройти практику на провідних німецьких підприємствах і опанувати технології,методи й виробничі процеси у найдосвідченіших фахівців і майстрів.
Це вже другий крок у рамках підписаної угоди з Торгово-промисловою палатою німецького міста Ерфурта, яка має великий досвід у впровадженні дуальної системи освіти в Німеччині. Договір діє виключно із відділенням інженерної механіки, і надає студентам одночасно з дипломом коледжу отримати і німецький кваліфікований диплом. Попереду ще напружена робота та отримання сертифікату «В1»