НовиниКоментарі Вимкнено до “Завдяки мережі інтернет дистанційне навчання – не причина, а керівництво до дії”, – так вважають хмельницькі політехніки

8 лютого 2022 року в світі відзначається День безпечного Інтернету. Він проходить під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом із усім світом: як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так і в органах влади та бізнесових структурах.
Інтернет сьогодні став щоденною необхідністю. Із початком пандемії навчально-виховний процес у Хмельницькому політехнічному переведено в дистанційну площину. Для цього модернізували інтернет, провівши в кожну аудиторію дротову мережу, встановили безкоштовний доступ до WІ-FI мережі в двох навчальних корпусах.
В залежності від зони карантину та епідзахворюваності в коледжі застосовується змішана форма навчання чи дистанційна. Навчальні заняття проводяться згідно розкладу з оформленням відповідного скріну.

Навчальний процес і виховні заходи в коледжі проводяться відповідно до річного та щотижневого плану роботи.

До Дня безпечного Інтернету – 2022 в усіх академічних групах провели годину спілкування «Безпечний Інтернет і соціальні мережі»

Наш навчальний заклад має технічну спрямованість, тому педагоги особливу увагу звертають на розвиток компетентностей безпечної поведінки в інтернеті у майбутній професійній діяльності наших студентів. Куратори постійно проводять бесіди та тренінги на тему : «Повага до прав людини онлайн», «Участь онлайн», «Збереження здоров’я під час роботи з цифровими пристроями», «Звернення по допомогу та захист».

8 лютого викладачі Марина Миколюк і Геннадій Федосюк на основі вправи “Що робити” з Онлайника провели заняття на тему “Безпечний інтернет” із використанням інтерактивної дошки. @https://miro.com/app/dashboard/ Групи АТ – 211, АТ – 212 аналізували цікаві життєві ситуації та розвивали навики безпечної поведінки в мережі.

У Хмельницькому політехнічному широко використовують унікальну можливість спілкування через інтернет із цікавими людьми з різних міст України та світу. Зокрема неодноразово проводились телемости, відеоконференції, спілкування з студентом коледжу Олексієм Горбатенком, котрий зараз навчається у США та інш.

ТЕЛЕМІСТ ЄДНОСТІ “Хмельницький – Маріуполь – Тернопіль -2022”

ІІ Всеукраїнська науково – практична конференція “Актуальні проблеми сучасної науки, розвитку технологій та менеджменту”

Онлайн – зустріч студентства коледжу з Олексієм Горбатенком (Україна – США, 2021)

Психолог коледжу Тетяна Румак для студентів першого курсу відділення інженерної механіки провела онлайн – бесіду «Комунікація як засіб налагодження зв’язку в студентському колективі”.

Навчання і виховання наших студентів відбувається у тісній співпраці кураторів із батьками. Комунікація з батьками – передумова ефективності навчання дітей. Заплановані батьківські збори відбулись дистанційно.

Бажаємо всім здорового, безпечного та цікаваго спілкування в мережі інтернет і офлайн.