Державна атестація випускників за спеціальністю 073 «Менеджмент»

НовиниКоментарі Вимкнено до Державна атестація випускників за спеціальністю 073 «Менеджмент»
З 24 по 28 січня 2022 року в коледжі відбулась державна атестація випускників за спеціальністю 073 «Менеджмент» у формі кваліфікаційного іспиту. Це є завершальний етап навчання, що дозволяє підтвердити здобуті фахові компетентності та досягнуті програмні результати навчання.
Голова екзаменаційної комісії Олександр Станіславович Скибінський, декан бакалаврату Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету “Львівська політехніка”, професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва, к.е.н., доцент, який працював в онлайн форматі, відзначив високий рівень фахової підготовки наших студентів, привітав із завершенням навчання у коледжі та побажав успіхів у подальшому навчанні та професійній діяльності.