Випуск “Менеджерів – 2022”

НовиниКоментарі Вимкнено до Випуск “Менеджерів – 2022”
Традиційно наприкінці січня у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Львівської політехніки лунають гучні фанфари на честь наших випускників денної та заочної форм навчання за спеціальністю “Менеджмент”, цьогоріч уперше для фахових молодших бакалаврів. Урочистості з нагоди випуску відбулись 31 січня у затишній читальній залі за присутності найрідніших людей, з дотриманням вимог карантину.
З добрими й щирими побажаннями від адміністрації, кураторів, батьків та друзів дипломи отримали 57 молодих спеціалістів: 35 денної та 22 заочної форм навчання з трьох груп – МЕ-181, МЕ-182, МЕ-191з!
З приємністю для всіх присутніх вручили дипломи з відзнакою Корнійчук Тетяні, Поплавській Катерині( гр.МЕ-181) та Корнєєвій Вероніці(гр.МЕ-182).
З визначною подією – отриманням дипломів найкращого навчального закладу подільського краю, випускників привітав директор Хмельницького політехнічного фахового коледжу НУ «Львівська політехніка», доктор економічних наук, доцент Вадим Володимирович Овчарук. Він побажав успішного професійного старту, реалізації всіх життєвих планів, ніколи не зупинятись на досягнутому. “Ви назавжди залишаєтесь хмельницькими політехніками, – наголосив Вадим Володимирович, – тож не забувайте про те, що диплом ХПК є символом успіху, він дарує впевненість і наснагу. Будьте амбіційними, не бійтесь ставити перед собою складні завдання та високі цілі, використовуйте кожну можливість на шляху до самовдосконалення”.
До привітань долучились завідувачка відділення економіки та менеджменту Оксана Василівна Шулякова, куратори Леся Анатоліївна Слободзян, Олена Миколаївна Кайдановська та ведуча урочистостей – заступник директора з виховної роботи Людмила Миколаївна Багас.
З батьківськими настановами та словами вдячності колективу навчального закладу звернулася до присутніх наша колишня випускниця, мама сьогоднішньої випускниці – Інна Капустяк.
У своєму вітальному слові завідувач кафедри менеджменту, що здійснює підготовку бакалаврів за спеціальністю «Менеджмент» доктор економічних наук, доцент Савіцький Андрій Вікторович наголосив на необхідності продовжувати навчання та здобувати вищу освіту. Найзручніше це зробити в рідних стінах, адже кафедра менеджменту в ХПК має низку конкурентних переваг.
Слова щирої вдячності від усіх випускників на адресу адміністрації, педагогічного та навчально-допоміжного колективу пролунали з уст наших випускниць Єлизавети Подимаченко, Вероніки Корнєєвої та Анни Кухар.
Мистецький подарунок коледжу – чудовий вальс, презентували випускники – 2022: Казновський Нікіта, Корнійчук Тетяна, Капустяк Анастасія, Бривінський Дмитро.
Сьогодні ми пишаємось нашими випускниками. Саме їм будувати нову Україну, здатну бути однією з найкращих і найвеличніших держав світу.
У добру путь, дорогі випускники 2022 року!
Більше фото на сторінці коледжу у facebook: