НовиниКоментарі Вимкнено до Хмельницькі політехніки – учасники І етапу Відкритого міського конкурсу читців “КВІТКА ПРОМЕТЕЯ – 22”
Енергія слова – з енергії душі
Поезія – це завжди неповторність.
Якийсь безсмертний дотик до душі…
Ліна Костенко
Поетичне слово – це магічно-містичне поняття, а той, хто володіє ним, справжній чарівник, якому під силу торкнутися глибин душі кожної людини. Такою неординарною особистістю, що досконало приборкала рими, була Дочка Прометея – Леся Українка. Її лірика – це яскравий світ емоцій, зразок для формування життєвої стійкості, джерело для духовного зростання патріотів, відповіді на вічні філософські питання.
27 січня, під час проведення І етапу Відкритого міського конкурсу читців «Квітка Прометея-22», присвяченого дню народження Лесі Українки, студенти мали змогу відчути всю багатогранність творчої спадщини письменниці, зрозуміти вічну актуальність поетичних рядків, їхню емоційну палітру. То мінорні ноти інтимної лірики зачаровували слухачів, то стоїчний непереможний дух спонукав ніколи не опускати руки, то незгасна іскра патріотизму закликала ставати на захист Вітчизни… Така духовно насичена атмосфера панувала в бібліотеці навчального закладу завдяки неперевершеному декламуванню безсмертних шедеврів української письменниці.
Переможцями І етапу мистецького конкурсу стали такі студенти:
І місце – Рибчинський Назарій Валентинович (група КІ-211);
ІІ місце – Колесник Любов Андріївна (група ЕК-202),
Поюрова Катерина Михайлівна (група ЕК-211);
ІІІ місце – Матюніна Інга Олександрівна (група ПІ-211),
Дерешок Орина Анатоліївна (група ЕК-211),
Гура Назарій Іванович (група ПІ-211).
Вітаємо! Нехай полум’яна квітка поетичного слова Лесі Українки ніколи не в’яне в серцях цих студентів і спонукає до творення прекрасного, надихає на креативні звершення!