Нагородження призерів II Всеукраїнського конкурсу знавців англійської мови “Грінвіч- Про”

НовиниКоментарі Вимкнено до Нагородження призерів II Всеукраїнського конкурсу знавців англійської мови “Грінвіч- Про”
Вивчаємо англійську –пізнаємо світ!
Студенти-політехніки регулярно беруть участь у різноманітних інтелектуальних конкурсах і змаганнях, до чого їх спонукають допитливість, а найголовніше – бажання пізнавати нове.
Одним з майданчиків для розширення можливостей та самореалізації в напрямі освоєння англійської мови став для наших студентів ІІ Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Грінвіч-Про», започаткований Центром творчих ініціатив Clever для студентської молоді закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти з метою підвищення інтересу до культури англомовних країн та поглиблення мотивації здобувачів освіти до вивчення англійської мови, розвитку їхньої пізнавальної та творчої діяльності.
Конкурсний дух змагання охопив студентів І-ІІ курсів навчальних закладів України. Від Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» у конкурсі взяли участь 34 студенти.
Завзято, із захопленням учасники шукали правильні відповіді, намагалися розкрити свої здібності, проявляли кмітливість і ерудицію. З хвилюванням очікували на результати. І вони порадували. Для 8 політехніків участь у конкурсі стала знаковою – вони здобули сертифікати переможців, а саме:
Золотий сертифікат (І місце) – Ярошук Владислав (гр. КІ-213)
Байцар Іван (гр. КІ-211)
Стукан Тимур (гр. КІ-212)
Срібний сертифікат (ІІ місце)- Шубрава Антонія (гр. КІ-212)
Луков Анатолій (гр. КІ-202)
Бронзовий сертифікат (ІІІ місце)- Кучерявий Ярослав (гр. КІ-212)
Мовчан Тарас (гр. МЕ-201)
Сурник Марія (гр. МЕ-201)
26 січня в Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбулася урочиста церемонія нагородження призерів та учасників конкуру.
Директор коледжу Вадим Овчарук та голова циклової комісії іноземних мов Наталія Кузнєцова привітали переможців, вручили їм дипломи та пам’ятні сувеніри, побажали жаги до знань, наполегливості та успіхів у навчанні, нових досягнень і перемог.
Вадим Володимирович підкреслив, що знати іноземні мови – дуже важливо, адже це відкриває перед людиною багато можливостей, і навів у приклад студента коледжу Олексія Горбатенка, який став учасником програми Соmmunity College Initiative Program (США) і одним з 5 українських студентів отримав запрошення на річне навчання в американському College of Dupage (штат Іллінойс) за спеціальністю «Медіаграмотність та боротьба з дезінформацією». Олексій здобуває зараз освіту у двох країнах паралельно: дистанційно на 4-му курсі відділення компꞌютерної інженерії ХПК та очно в американському коледжі.
Ми пишаємося нашими студентами і дякуємо їхнім викладачам, які своєю щоденною клопіткою працею розкривають потенціал політехніків і надихають молоде покоління на нові звершення.

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж