Підсумки технологічної практики з менеджменту для студентів-менеджерів ОС “Бакалавр”

НовиниКоментарі Вимкнено до Підсумки технологічної практики з менеджменту для студентів-менеджерів ОС “Бакалавр”
“Майстерність приходить тільки з практикою і не може з’явитися лише в ході читання інструкцій” (Наполеон Хілл).
У комплексі різноманітних форм та методів навчальної роботи з підготовки фахівців за спеціальністю « Менеджмент» у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» важливу роль приділяють технологічній практиці, під час якої здобувачі вищої освіти набувають професійних навиків приймати самостійні рішення в реальних виробничих умовах.
Керівники практики, завідувач кафедри менеджменту д.е.н. доц. Савіцький А.В. та викладач кафедри к.е.н. Павлова М.Б. налагодили плідну співпрацю з низкою успішних підприємств міста Хмельницького, що дозволяє студентам ОС «Бакалавр» отримували практичний досвід на сучасних підприємствах. Серед них – ПП «АудитСофт Про», ТОВ «Дубово-Агро», ПП «АЛ-КОН ТЕХ», Управляюча муніципальна компанія “Центральна” (ЖЕК 1), ТОВ «Кай-Рос» та ПП «Світ-Хім» .
Протягом трьох тижнів наприкінці 2021року майбутні менеджери проходили тут технологічну практику. По завершенню відбулась звітна конференція, на якій студенти поділилися досвідом, навичками здобутими на практиці, висловились з приводу якості підготовки та уявлення про обрану професію. Політехніки щиро дякують усім фахівцям та керівництву підприємств, що є базами практик для студентів ХПК.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж