Підсумки олімпіади з комп’ютерної графіки на відділенні “Інженерної механіки”

НовиниКоментарі Вимкнено до Підсумки олімпіади з комп’ютерної графіки на відділенні “Інженерної механіки”
«I am a mechanical engineer!» Цей, виконаний талановитими студентами надпис віднедавна прикрашає одну із механічних лабораторій Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка». Вихованці відділення інженерної механіки пишаються тим, що здобувають цікаву, високооплачувану та затребувану на ринку праці спеціальність. Для свого фахового зростання, вміння презентувати себе перед роботодавцями та психологічної готовності до конкурентної боротьби вони охоче беруть участь у різноманітних змагальних заходах, що пропонують викладачі циклової комісії інженерної механіки.
Грунтовні знання, стресостійкість та вміння заявити про себе як про висококласного фахівця продемонстрували студенти відділення інженерної механіки під час Олімпіади з комп’ютерної графіки, що відбулась 23 та 24 грудня 2021 р. у ХПК. В рамках Олімпіади відбулись змагання в номінаціях:
– «Машинобудівне креслення» серед студентів третього курсу;
– «Виконання креслень на персональному комп’ютері» серед студентів четвертого курсу.
Члени журі високо оцінили рівень учасників, зокрема були вражені багатьма роботами, які вирізнялися не тільки якістю комп’ютерних креслень, різноманітністю використаних технічних прийомів, а й підходом до виконання робіт.
Спільним рішенням оргкомітету та журі переможцями в Олімпіаді з комп’ютерної графіки визнано:
– в номінації «Машинобудівне креслення»:
1місце – Міщук Дмитро, гр. ПМ-192, 125 балів;
1місце – Тукало Владислав, гр. ПМ-191, 125 балів;
2місце – Мінзілевський Дмитро, гр.ПМ-192, 120 балів;
3місце – Дзвонковський Ярослав, гр.ПМ-191, 110 балів.
– в номінації – «Виконання креслень на персональному комп’ютері»:
1місце – Білик Назар, гр. МГ-181, 237,5 балів;
2місце – Кравчук Антон, гр.ПМ-182, 223,5 балів;
3місце – Липка Олександр, гр. ПМ-182, 221,5 балів.
Учасників Олімпіади привітав директор Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» доктор економічних наук, доцент Вадим Овчарук. Вадим Володимирович з гордістю відзначив, що в Хмельницькій політехніці навчаються надзвичайно талановиті та працелюбні студенти, що у тісній співпраці з педагогами досягають вершин професійної майстерності. Він вручив грамоти переможцям і призерам Олімпіади з комп’ютерної графіки та подякував педагогічному колективу циклової комісії інженерної механіки за плідну роботу.