2021: ЧИМ ЗАПАМ’ЯТАЄТЬСЯ ХМЕЛЬНИЦЬКИМ ПОЛІТЕХНІКАМ РІК, ЩО МИНАЄ?!

НовиниКоментарі Вимкнено до 2021: ЧИМ ЗАПАМ’ЯТАЄТЬСЯ ХМЕЛЬНИЦЬКИМ ПОЛІТЕХНІКАМ РІК, ЩО МИНАЄ?!

У розквіті сил, із славною історією та з грандіозними планами на майбутнє проводить свій ювілейний 2021 рік Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка». Урочистості з нагоди 55-ліття відбулись 8 жовтня за участі колективу та вельмиповажних гостей.

1.В історію навчального закладу рік 2021 ввійде як рік відкриття Автоцентру інновацій «ПОЛІТЕХНІК». Очільник Tech StartUp School Львівської політехніки Назарій Подольчак і директор ХПК Вадим Овчарук підписали договір про партнерське співробітництво у сфері розвитку стартапів, фінансових інноваційних технологій, підготовки висококваліфікованих фахівців. Молоді науковці Tech StartUp School Львівської політехніки Тарас Яремчук і Назарій Климко презентували власну розробку устаткування із водневої очистки двигунів, сажових фільтрів і каталізаторів.

2.Поглиблюючи започатковану в 2016 році співпрацю між львівськими політехніками та німецькою Торгово-промисловою палатою м.Ерфурта, директор Хмельницького політехнічного фахового коледжу доктор економічних наук, доцент Вадим Овчарук і директор Некомерційної компанії “FAV Service GmbH Гайко Шюлер, за участі директора Німецько-Українського освітнього центру Львівської політехніки Дениса Невінського, підписали Договір про співпрацю між двома установами.

3.У році, що минає, презентували оновлений музей Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка». Змістовна експозиція наочно відображає розвиток подільського краю із найдавніших часів до сьогодення. Творці реновації музею органічно поєднали історію невеличкого поселення Плоскирів із основними етапами становлення Хмельницького електромеханічного технікуму.

4.Студент ХПК Олексій Горбатенко став одним із 5-ти українських студентів, котрі отримали запрошення на навчання в американському College of dupage (штат Іллінойс) за спеціальністю «Медіаграмотність та боротьба з дезінформацією». Офіційне запрошення юному політехніку вручила спеціаліст із академічних зв’язків секції публічних відносин Посольства США в Україні Віра Терновська.

Навчальний заклад із більш як піввіковою історією і традиціями славиться своїми студентами та випускниками.

1. В 2021/2022н.р. четверо вихованців коледжу стали лауреатами державних стипендій: Мостовий Вадим і Чайковська Анастасія отримуватимуть іменні стипендії Верховної Ради України; Бараболя Владислав і Корнєєва Вероніка – академічні стипендії Президента України.

2. Почесну премію Хмельницького міського голови отримали: Сурник Марія в номінації «Внесок у розвиток молодіжного руху» та Бородій Оксана в номінації «Популяризація здорового способу життя».

3. Студенти відділення програмної інженерії вибороли перемогу у командному заліку на олімпіаді з програмування ІТ-Universe – 2021 (м.Київ). Призові місця у конкурсі “Програмування в автоматизованих системах обліку” посіли:
І місце – Жереб Денис
ІІ місце – Петрина Вікторія
ІІІ місце – Лишенко Ірина

4. За підсумками Першості світу з програмування ІСРС у південно-східній Європі студенти відділення програмної інженерії Юрій Юзвак, Максим Косогоров та Максим Гудима отримали грамоти та цінні подарунки.

5. За підсумками ICPC UKRAINE-2021 PROGRAMMING CONTEST команда ХПК у складі Баранова Олександра, Рибчинської Анастасії та Крука Костянтина зайняла перше місце серед коледжів.

6. На Всеукраїнській олімпіаді з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів і технікумів – випускників ОКР «молодший спеціаліст», яка відбувалась на базі кафедри обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка», студенти відділення «Економіки та менеджменту» отримали 10 призових місць!

7. За підсумками предметних олімпіад у лютому – березні 2021 року політехніки показали високі результати.

https://hpk.edu.ua/news/15695-vitayemo-peremozhtsiv-predmetnyh-olimpiad

8. Спортивні перемоги студентів:
– Алілов Віктор, (відділення інженерної механіки), переміг на Чемпіонаті Києва з кіокушинкай карате серед юнаків у ваговій категорії 60-65 кг;
– Бузінський Нікіта, (відділення комп’ютерної інженерії), багаторазовий Чемпіон України з традиційного карате, на Чемпіонаті України з традиційного карате у м. Кропивницький особисто виборов :
– перше місце у програмі Ката (вікова категорія 18-20 років);
– друге місце у програмі Куміте (вікова категорія 18-20).
У складі команди м. Хмельницького:
– перше місце у програмі Куміте ;
– третє місце у програмі Ката;
– Артем Мельник, (відділення автомобільного транспорту), здобув одну срібну та дві бронзові нагороди, а також виконав норматив майстра спорту України на Чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді;
– Максим Степанюк, (відділення програмної інженерії), став Чемпіоном України з тхеквондо серед юніорів у ваговій категорії до 51 кг. ;
– Олександр Горшечнік, (випускник ХПК), як представник Хмельницького СК «Сокіл» провів переможний чемпіонський бій Road to WWFC;
– Дмитро Міхеєв, (відділення інженерної механіки), на Чемпіонаті Хмельницької області з класичного жиму лежачи здобув срібну нагороду.

У 2021 році в Україні створено Раду Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту, до якої ввійшли найбільш фахові та авторитетні співвітчизники. Серед них – директор Хмельницького політехнічного фахового коледжу НУ “Львівська політехніка”, голова Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Хмельницької області, доктор економічних наук, доцент В.В. Овчарук.

На базі Хмельницької політехніки у цьому році були проведені:
– ІІ Міжнародна науково-практична конференція на тему «Актуальні проблеми сучасної науки, розвитку технологій та менеджменту» ;

– ІІ Регіональний форум «БУДУЙ КАРꞌЄРУ В УКРАЇНІ»;

– Zoom -конференція на тему “Національний університет – осередок культурно-просвітницької програми оздоровлення менталітету громадського суспільства ”;

– онлайн-конференція «Передбачити, готуватись і реагувати на кризи» до Всесвітнього дня безпеки та здоров’я на роботі;

– конференція «Особливості національного характеру українців у вітчизняній філософії» до Міжнародного дня філософії.

Представлення навчального закладу на всеукраїнських форумах і регіональних проєктах:
1. Хмельницька та Львівська політехніка – це два навчальних заклади, які склали конкуренцію успішним стартаперам на конкурсі Startup Прорив 2021, що відбувся у вересні 2021 року на Арені Львів у рамках ХХ Міжнародного економічного форуму і Startup Expo. Наш коледж був представлений провідними фахівцями технічного напрямку на чолі з директором ХПК Вадимом Овчаруком.

2. Заступник директора з навчальної роботи ХПК Дмитро Пижов і викладач коледжу професор Олександр Мясіщев взяли участь в інформаційному заході «Агропродовольча сфера в Україні. Виклики, перспективи, можливості» (21 жовтня 2021р., м. Львів). Фахівці ХПФК представили учасникам заходу власну розробку – вантажний квадрокоптер.

3. На міському профорієнтаційному проєкті “Місто професій” заклад представив власні науково-технічні розробки.

Студенти коледжу здобувають міцні знання не лише за своєю спеціальністю, але й мають можливість опановувати додаткові освітні компетенції:
1. 8 студентів успішно склали іспит із німецької мови на рівень “А2” і мають можливість проходити практики на провідних тюрингських підприємствах, опановувати нові технологій у найдосвідченіших німецьких фахівців;

2. 17 слухачів Академії Cisco завершили навчання та отримали Сертифікати Cisco про проходження курсу IT Essential. Академія Cisco – це американська транснаціональна компанія, одна з найбільших в світі, що спеціалізуються на високих технологіях, розробляє і поширює мережеве обладнання;

3. 47 студентів коледжу успішно пройшли навчання на курсах «Сучасні комп’ютерні технології в галузі машинобудування та автоматизації конструкторських робіт» та отримали відповідні сертифікати Національного університету «Львівська політехніка».

Адміністрація Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» постійно опікується безпекою, організацією дозвілля та створенням комфортних умов для своїх вихованців. З цією метою реалізували проєкти:
1. встановлення нової пожежної сигналізації в усіх приміщеннях навчального закладу;

2. відкриття Coworking Space — навчально-відпочинкового центру “Політехнік”, простору для обміну ідей та комунікації;

3. продовжуються роботи з оновлення будівлі навчального закладу. Наразі ведеться утеплення якісними матеріалами другого навчального корпусу;

4. відбулась модернізація актового залу, який за потреби використовується як сучасний спортивний зал.

У 2021 році, з дотриманням усіх карантинних вимог, провели яскраві урочистості з нагоди випуску молодших спеціалістів, Міжнародного жіночого дня, Дня знань, Дня студента і Дня Святого Валентина.

Неординарно підійшли до відзначення народознавчих свят, патріотичними флешмобами запам’ятаються:

  • День вишиванки
  • День української хустки
  • Новорічно-різдвяні свята

Розмаїттям подій і тематичних заходів вражали цьогоріч і циклові комісії:
1. Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки увійшов до ТОП-10 НАЙАКТИВНІШИХ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ України за підсумками міжнародної кампанії з фінансової обізнаності “Всесвітній тиждень грошей” (Global Money Week 2021);

2. Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”;
3. Рік математики в Україні;

4. Тижні: української писемності та мови; суспільних дисциплін; природничо-математичних дисциплін; економіки і менеджменту, інформаційно-бібліотечного відділу та інш.

Приводом для особливої гордості хмельницьких політехніків стали високі місця «Львівської політехніки» в рейтингах найкращих університетів світу упродовж 2021 року.
На досягнутому не зупиняємось. Впевнено дивлячись у майбутнє, розвиваємось і змінюємось відповідно до вимог часу.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж