НовиниКоментарі Вимкнено до НАПЕРЕДОДНІ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИХ СВЯТ НА ГОСТИНУ ДО КОЛЕДЖУ ЗАВІТАЛИ ВОЇНИ СЛАВНОГО 8 ОКРЕМОГО ПОЛКУ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Хмельницькі політехніки з величезною повагою ставляться до наших захисників і підтримують дружні стосунки зі славетним 8 окремим полком спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних сил України, що дислокується у нашому місті. Вітаючи особовий склад полку з Днем Збройних сил України, директор ХПК Вадим Овчарук висловив подяку нашим захисникам за високий професіоналізм, патріотизм, мужність і самовіддане виконання службового обов’язку.

Від колективу навчального закладу Вадим Володимирович подарував захисникам бензиновий генератор струму. До вітань приєднались і три сотні майбутніх інженерів, сьогодні студентів відділення інженерної механіки. Вони зібрали кошти, закупили безконтактні термометри та завітали до військовослужбовців легендарного полку, висловили щирі слова вдячності та презентувати їм свої подарунки.

15 грудня спецпризначенці здійснили візит у відповідь, побували на Заріччі. Приїхавши на спеціальній броньованій техніці, в повному обмундируванні, військовослужбовці викликали щире захоплення у політехніків і перехожих.

Хлопці та дівчата були вражені побаченим, ставили запитання, фотографувались, а хтось, можливо, в цей час задумався чи не стати і йому військовим. Гарний приклад був перед очима, адже серед гостей педагоги впізнали нашого нещодавнього випускника відділення програмування.

Щиро зраділи гостям керівники навчального закладу, які першими вийшли зустрічати наших славних захисників. Директор ХПК Вадим Овчарук привітав спецпризначенців і подякував кожному воїну за його ратний подвиг, за те, що в такий непростий для України час вони знаходяться на передовій. Він запевнив, що політехніки допомагали й надалі будуть допомагати фронту та нашим захисникам. Українські воїни – взірець чесного служіння Вітчизні, вони завжди бажані гості на виховних заходах у коледжі, їхній життєвий приклад надихає молодь ставати небайдужими громадянами та патріотами своєї держави. На згадку про цю зустріч політехніки вручили гостям сувеніри та футболки з логотипом ХПК. Дякуємо вам, дорогі наші, за захист, можливість спокійно навчатись, працювати та жити.