У Хмельницькому політехнічному провели День відкритих дверей

НовиниКоментарі Вимкнено до У Хмельницькому політехнічному провели День відкритих дверей

Відповідаючи на численні звернення випускників 2022 року та враховуючи епідеміологічну ситуацію, у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі НУ «Львівська політехніка» 4 грудня провели День відкритих дверей. Хмельницькі політехніки запропонували відвідувачам цікавий формат екскурсій – робота в малочисельних і мобільних групах.

Поетапно з числа відвідувачів формувались групи, які в супроводі представника навчального закладу вирушали на екскурсію освітнім закладом. Перед тим гостям були проведені санепідемічні заходи безпеки та запропоновані інформаційно-рекламні матеріали. Політехнікам довелось скоротити програму екскурсій, щоб запобігти великиму скупченню людей і дотриматись карантинних вимог. Проте гості коледжу побачили достатньо, щоб переконатись, ХПК має надзвичайно потужну та сучасну матеріально – технічну базу. Відвідувачі змогли ознайомитись із навчально – технічними експозиціями кожного з відділень коледжу, побувати в унікальних спеціалізованих майстернях та лабораторіях і на власні очі побачити автоцентр інновацій, модернізовані комп’ютерні класи, телестудії, устаткування й обладнання, на яких навчаються студенти Хмельницької політехніки. Під час екскурсії майбутні абітурієнти та їхні батьки мали змогу поспілкуватись із представниками кожного з підрозділів і отримати кваліфіковані відповіді на всі запитання.
У захопленні гості коледжу залишились і від того, що в нашому закладі враховані всі культурно-просвітницькі та санітарно-побутові запити студентів:
1) осучаснено простір між корпусами та створено навчально-відпочинковий сквер «Політехнік», в якому є можливість відпочити, провести заняття, батьківські збори, профорієнтаційні та масові заходи;
2) просторий спортивний і тренажерний зали доповнені актовим залом, який за потреби трансформується в арену для спортивних ігор;
3) велика комп’ютеризована бібліотека та кімната народознавства;
4) оновлений музей, в якому організовано конференц-зал;
5) коворкінг- куточки для ігор у шахи, шашки, віртуальні ігри;
6) медичний і стоматологічний кабінет;
7) їдальня із демократичними цінами та декілька буфетів.

Більше фото на сторінці у Фейсбук

Супроводжували екскурсії заступники директора, завідувачі відділень, провідні фахівці коледжу та відділу профорієнтації. На завершення заходу вони в окремих приміщеннях провели профорієнтаційні консультації для своєї групи, анкетування і відповіли на всі запитання щодо навчання, проживання у гуртожитку, правил і графіку роботи приймальної комісії(посилання на Viber-спільноту), роботи підготовчих курсів, реєстрації на них на сайті ХПК (за посиланням https://docs.google.com/forms) тощо.
Якщо ж у когось із гостей ще залишились питання, то фахівці профорієнтаційного відділу люб’язно нададуть відповіді за тел. +38(097) 800-72-20.
Дякуємо всім, хто завітав на День відкритих дверей і пам’ятайте “КРАЩІ НАВЧАЮТЬСЯ У КРАЩИХ!”. Чекаємо на вас, дорогі наші абітурієнти!