Профілактична бесіда до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

НовиниКоментарі Вимкнено до Профілактична бесіда до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
У Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який щороку відзначається 1 грудня, на зустріч із студентами Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» прийшли представники Хмельницького обласного відділення благодійної організації” Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД” : психолог Володимир Федоренко, соціальний працівник, координатор проекту “ВІЛ-позитивні жінки” Олена Пилипюк і соціальний працівник Наталія Гордійчук.
Профілактична бесіда «Це повинен знати кожен» зі студентами груп МЕ-211 та 212 торкнулась широкої тематики щодо ВІЛ/СНІД: шляхів передачі, виявлення, психологічного стану, лікування тощо. Особливість ВІЛ-інфекції, зазначили фахівці, полягає в тому, що це захворювання може роками не проявлятись жодними клінічними симптомами, а пізнє звернення до лікаря значно зменшує вірогідність збереження здоров’я та продовження повноцінного життя ВІЛ-інфікованої людини. Тому, надзвичайно важливо кожній людині – обстежитись на ВІЛ!!!
В ці дні проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» #16_днів_проти_насильства_в_ХПК. В даному контексті будо наголошено на тому, що ВІЛ-позитивні люди – громадяни нашої країни, права яких також захищає держава. Вони мають усі права громадянина на: освіту, роботу, відпочинок і дозвілля, толерантне ставлення, повагу, повноцінне життя! Потрібно знати, що ВІЛ не передається через рукостискання, обійми, посмішку, радість та підтримку та не позбавляти себе спілкування з цікавими людьми через їхній ВІЛ-позитивний статус!
В рамках зустрічі представники благодійної організації подарували інформаційні матеріали бібліотеці коледжу. Кожен бажаючий може ознайомитись з ними на відкритій тематичній виставці у читальній залі.
Профілактична бесіда на тему ВІЧ/СНІД «Це повинен знати кожен» у День боротьби зі СНІД була проведена також у кожній академічній групі