Співпраця коледжу з SEBN UA Khmelnytskyi

НовиниКоментарі Вимкнено до Співпраця коледжу з SEBN UA Khmelnytskyi
Впродовж 3-ьох місяців в SEBN UA Khmelnytskyi проходили виробничу практику студенти Хмельницький політехнічний фаховий коледж НУ “Львівська політехніка”, де на практиці мали змогу застосувати знання та отримати практичний досвід.
На практиці юнаків ознайомили із загальними відомостями про діяльність підприємства, структуру і взаємодію підвідділів.
Студенти здобували практичні навички за професійним спрямуванням інженерів технологів та механіків виробництва. Цей досвід для нас новий і ми раді його впровадженню та сподіваємось на подальшу співпрацю вже із кваліфікованими фахівцями.
Ми переконані, що співпраця із навчальними закладами міста допоможе у розвитку та працевлаштуванні студентів та відкриє більше перспектив молодим людям, які хочуть знайти хорошу роботу та побудувати успішну кар’єру в європейській компанії.