Вітаємо керівника фізичного виховання Хмельницької політехніки Івана Шимківа з блискучою перемогою

НовиниКоментарі Вимкнено до Вітаємо керівника фізичного виховання Хмельницької політехніки Івана Шимківа з блискучою перемогою
Найщиріші вітання з черговою вражаючою тренерською перемогою отримує нині наш викладач, «Майстер спорту України» з кіокушинкай карате, «Заслужений тренер України», неодноразовий чемпіон України, призер міжнародних змагань, засновник та постійний голова Хмельницької обласної федерації кіокушинкай карате – керівник фізичного виховання ХПК Іван Іванович Шимків!!! Його вихованка, спортивна гордість Хмельниччини Альона Вересняк вкотре довела, що вона найсильніша у ваговій категорії до 55 кг. На Чемпіонаті світу з кіокушинкай карате KWF, який проходив з 18 по 20 листопада 2021 року в місті Краків (Польща) Альона виборола золото змагань! Всього участь у змаганнях взяли близько 700 учасників.
Адміністрація Хмельницької політехніки вітає Альону Вересняк та її тренера Івана Шимківа з перемогою на Чемпіонаті світу з Кіокушинкай Kарате за версією KWF та дякує їм за популяризацію спорту та піднесення престижу здорового способу життя серед студентської молоді.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж