НовиниКоментарі Вимкнено до ДО ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ПОЛІТЕХНІЧНОМУ ПРОВЕЛИ ГОДИНУ ПАМ’ЯТІ
21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го. Вшановуючи мужність, патріотизм та жертовність громадян, які стали на захист демократичних цінностей, у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» було проведено годину пам’яті «Україна в наших серцях!».
Захід розпочався зі вступного слова бібліотекаря Ірини Квятковської, яка нагадала присутнім у залі студентам другого курсу відділення автомобільного транспорту хронологію подій та причини масштабних протестів. Ірина Анатоліївна презентувала тематичну виставку-перегляд книг з фонду бібліотеки коледжу та запросила студентів подивитись документальний фільм про Революцію Гідності.
Після перегляду фільму, що не залишив у залі жодного байдужого, до слова була запрошена гостя коледжу учасниця подій 2013-14 років на Хмельницькому майдані, нині відома волонтерка Тетяна Юзепчук. Tania Uzepchuk Ця тендітна дівчина, попри проблеми зі здоров’ям, надзвичайно мужня та сильна духом особистість. Коли прогресивне українське суспільство вийшло на протести задля відстоювання основних європейських цінностей, Тетяна не сховалася за своєю хворобою, а була серед найактивніших протестувальників. Сьогодні дівчина розуміє, що в суспільстві є певне розчарування, проте це не привід для того щоб нічого не робити. Вона сама проводить активну волонтерську діяльність та закликає молодь докладати зусиль щоб змінювати свою країну на краще, боронити її незалежність, відстоювати нашу Гідність та Свободу.
Ведуча заходу Ірина Квятковська від імені усіх присутніх студентів та кураторів Сніжани Даць і Віти Чернової подякувала Тетяні за її активну життєву позицію та принагідно нагадала студентам, що і їхнє свято – День студента має однакові витоки з Днем гідності та Свободи. Воно пов’язане з боротьбою за власну гідність та свободу чеських студентів у листопаді 1939 року. Ірина Анатоліївна побажала студентам невпинно здобувати нові знання, розвиватися, досягти своєї мети, брати активну участь у житті та завжди пам’ятати , що порядність, честь та гідність – це найвищі, найцінніші категорії людської моралі.