Засідання Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Хмельницької області

НовиниКоментарі Вимкнено до Засідання Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Хмельницької області
У форматі онлайн-конференції 10 листопада 2021 року відбулося чергове засідання Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Хмельницької області за участі директора Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації Басюк Дарії Іванівни. Засідання відбувалося під головуванням Овчарука В.В. – голови Ради директорів, доктора економічних наук, доцента, директора ВСП «Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка».
На засіданні було затверджено склад Ради директорів в зв’язку із змінами, які відбулися в керівництві навчальних закладів. Було обрано заступників голови Ради директорів: Шерстюка П.Я. – директора Чемеровецького медичного фахового коледжу; Мальченко О.В. – директора Кам’янець-Подільського фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну; Парандій В.О. – директора економіко-правового коледжу Хмельницького інституту МАУП.
У вітальному слові до учасників засідання директор Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької ОДА Басюк Д.І. наголосила на тому, що фахова передвища освіта є важливою ланкою в системі освіти України, а також звернула увагу на перспективи розвитку та завдання коледжів області. Адже на сьогоднішній день в Хмельницькій області нараховується 22 заклади фахової передвищої освіти, в яких 10521 студент здобуває освіту за 68 спеціальностями. Навчально-виховний процес забезпечують 1330 педагогічних працівників, переважна більшість серед яких викладачі вищого рівня кваліфікації, викладачі-методисти, а також кандидати і доктори наук. Також, Басюк Д.І. надала детальну характеристику щодо ситуації з вакцинацією працівників навчальних закладів області.
З доповіддю «Про заходи Ради директорів з підтримки подальшого розвитку фахової передвищої освіти та організацію освітнього процесу в 2021-2022 навчальному році» виступив голова Ради директорів Овчарук В.В.. В обговоренні доповіді взяли участь керівники закладів освіти, які охарактеризували стан справ та вказали стратегічні напрямки подальшого розвитку коледжів.
В ході засідання були також розглянуті ряд питань, а саме: підсумки роботи оперативного штабу «Вступна кампанія 2021», особливості атестації педагогічних працівників у 2021-2022 навчальному році, про проведення олімпіад та конкурсів серед студентів ЗФПО, про участь викладачів ЗФПО в конкурсі на присудження Хмельницької обласної премії імені Миколи Дарманського в галузі освіти та науки. Були затверджені графік проведення засідань Ради директорів на 2021-2022 навчальний рік, голови Хмельницьких та Кам’янець-Подільських міських методичних об’єднань викладачів коледжів. Було підведено підсумки роботи методистів Ради директорів над створенням інформаційних бюлетенів «Кращий педагогічний досвід», «Кращий викладач», «Кращий студент» за підсумками 2020-2021 навчального року.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж