Організація дистанційного навчання у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі

НовиниКоментарі Вимкнено до Організація дистанційного навчання у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі

Відповідно до рішення позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27 жовтня 2021 року, протокол №1, на території Хмельницької області встановлюється «червоний рівень епідемічної небезпеки». У зв’язку з цим у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» змінили форму навчання на дистанційну. Досвід проведення онлайн-навчання у педагогів заклад вже є. Тож як відбувається навчання у Хмельницькій політехніці?
Якість навчально-виховного процесу забезпечують викладачі та інші працівники, які проводять теоретичні, семінарські, практичні, лабораторні заняття в освітній платформі Microsoft Teams згідно розкладу:
І пара – 9.00-10.20
ІІ пара – 10.30-11.50
ІІІ пара – 12.20-13.40
ІV пара – 13.50-15.10

Навчальна частина щоденно робить заміни в розкладі дистанційних занять, раціонально забезпечуючи навчальний процес в умовах карантину.

Вивчення студентами навчальних дисциплін відбувається відповідно до програми курсу з встановленням відеозв’язку.

Кожне проведення заняття викладачі фіксують скріншотом відповідного зразка, яке відправляють на VIBER черговому по навчальній частині лаборанту. Чергові адміністратори щоденно здійснюють аналіз проведених занять.

Усі скріншоти роздруковуються, обліковуються у навчальному розкладі та сортуються по відділеннях.

Третього листопада в усіх академічних групах куратори з вихованцями провели бесіду «Забезпечення дистанційного навчання в академічних групах: якість, успішність, відвідування, дисципліна під час занять».

Наявність веб-камери, мікрофон і присутність студента на онлайн-заняттях – це відповідальність батьків, якісні освітні послуги – це відповідальність викладачів, знання для себе – це відповідальність дитини як здобувача освіти.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж