Співпраця коледжу з відділом ювенальної превенції ГУНП в Хмельницькій області

НовиниКоментарі Вимкнено до Співпраця коледжу з відділом ювенальної превенції ГУНП в Хмельницькій області

20 жовтня у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі НУ«Львівська політехніка» відбулась зустріч студентів першого курсу відділення комп’ютерної інженерії із старшим інспектором з особливих доручень відділу ювенальної превенції ГУНП в Хмельницькій області підполковником поліції Марією Баранюк організована завідувачкою навчально – методичним кабінетом Тетяною Матіяш. Темою виховної бесіди були “Правопорушення і злочини неповнолітніх: юридична відповідальність “.
Змістовною і цікавою була дискусія із питань шкідливих звичок сучасної молоді : алкоголь, тютюн, наркотики, хуліганські дії і т.п. Вельмишановна гостя не просто забороняла (адже “заборонений плід завжди солодший”), не лякала адміністративною і кримінальною відповідальністю чи обліком у ювенальній поліції (хоч і наголосила на їх наявності та можливих термінах і санкціях), а пояснила принцип дії, вплив і наслідки згубних звичок для організму молодої людини. Правоохоронниця розкрила зміст протиправних вчинків, охарактеризувала негативний вплив гормонів й отрут, зв’язок між наркотичними речовинами та iPhone 13…і т.д. Обговорили й відповідальність за ці правопорушення. У підсумку всі учасники заходу спільно шукали безпечні шляхи до задоволення і розвантаження: спорт, подорожі, улюблена справа, цікаві зустрічі…..Студенти мали чимало запитань і побажать щодо нової зустрічі. Марія Баранюк запросила політехніків відвідати музей при ГУНП в Хмельницькій області за умови дотримання епідеміологічних заходів.