Вічна і світла пам’ять Морозу Анатолію Степановичу

НовиниКоментарі Вимкнено до Вічна і світла пам’ять Морозу Анатолію Степановичу
Колектив Хмельницького політехнічного фахового коледжу НУ “Львівська політехніка” з глибоким сумом сприйняв звістку про те, що відійшов у вічність Мороз Анатолій Степанович, проректор з економічних питань, головний бухгалтер Національного університету «Львівська політехніка», кандидат економічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України, відмінник освіти України.
Обірвалося життя шанованого колеги, професіонала, справжнього патріота, доброї та порядної людини. Він завжди надихав колег власними ідеями, його професійний шлях – це приклад відданості та гідності, любові до професії та рідної землі. Народившись у нашому місті, розпочавши тут свій трудовий шлях, Анатолій Степанович завжди цікавився станом справ на Хмельниччині та докладав зусиль для успішного проведення освітніх реформ. Його внесок у розбудову Хмельницької політехніки, освітянської галузі та Української держави в цілому важко переоцінити. За роки самовідданого служіння системі освіти Анатолій Степанович удостоєний безлічі почесних відзнак, відомчих і міжнародних нагород.
Схиляючись у скорботі та розділяючи біль втрати, висловлюємо глибоке співчуття родині, близьким і колегам з приводу тяжкої втрати – смерті Анатолія Степановича.
Світла пам’ять про фахівця своєї справи, доброго колегу та друга назавжди залишиться у наших серцях.
Вічна і світла пам’ять Вам, Анатолію Степановичу!