Хмельницькі політехніки – найкращі

НовиниКоментарі Вимкнено до Хмельницькі політехніки – найкращі
Хмельницькі політехніки – найкращі !!! Черговим підтвердженням цьому є те, що в 2021/2022н.р. чотири вихованці нашого коледжу стали лауреатами державних стипендій, які призначаються найбільш успішним українським студентам. Ось імена славних вихованців, якими пишається педагогічний і студентський колектив Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка»:
– Мостовий Вадим і Чайковська Анастасія отримуватимуть іменні стипендії Верховної Ради України;
– Бараболя Владислав і Корнєєва Вероніка – академічні стипендії Президента України.
Приємно відзначити, що державні стипендії також отримуватимуть 14 студентів Національного університету «Львівська політехніка» та троє студенти з інших коледжів, які входять до структури Університету. Досягнення наших стипендіатів – це спільна перемога, підсумок злагодженої роботи самого студента, педагогічного колективу та підтримки з боку сім’ї. Це висока оцінка якості освіти в нашому навчальному закладі та ще одне підтвердження лідерських позицій Хмельницької політехніки на освітянській ниві нашої держави.