ВІТАННЯ ІЗ СВЯТОМ МУЖНОСТІ ТА ЗВИТЯГИ

НовиниКоментарі Вимкнено до ВІТАННЯ ІЗ СВЯТОМ МУЖНОСТІ ТА ЗВИТЯГИ

14 жовтня в нашій державі відзначається День захисників і захисниць України, який  тісно пов’язаний із розвитком українського війська та його традиціями.  У Хмельницькому  політехнічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» напередодні цього свята  відбулась низка заходів зі вшанування воїнів, які в різні часи обороняли й обороняють нашу незалежність і територіальну цілісність.

12 жовтня хмельницькі політехніки  взяли участь в онлайн-естафеті єдності до Дня українського козацтва та Дня захисника і захисниць України «Ми – нащадки козацької слави».  Студенти продемонстрували  свої мистецькі таланти та знання історії рідної землі, глибину осмислення значущості свята, вшанування пам’яті тих свідомих патріотів, котрі поклали своє життя на вівтар волі та свободи держави.

До Дня захисників і захисниць України студентська рада ХПФК приурочила написання вітальних листівок випускникам коледжу, котрі сьогодні  захищають  Вітчизну на Сході України. У цих маленьких крилатих вісточках – найщиріші вітання студентам, батькам, які брали  та беруть участь в АТО-ООС, щира вдячність за те, що вони щодня, ризикуючи власним життям,  захищають нас та рідну Батьківщину.

Найщиріші слова подяки нашим воїнам за відвагу, стійкість та надзвичайну силу духу прозвучали й під час відзначення нещодавнього ювілею навчального закладу. Як найпочесніших гостей упродовж заходу зустрічали заступника командувача сил спеціального призначення, лицаря ордена Богдана Хмельницького, бойового командира Олега Нечаєва, наших випускників  Станіслава Купіса та Олександра Рибака, славну родину Пронських, представники якої, батько та два сини, усі наші випускники, здолали найскладніші етапи сучасної війни на Сході.

У день святої Покрови ми не лише вшановуємо сучасних захисників України, а й звітуємо про наш посильний внесок в обороноздатність  країни. Із початку навчального року хмельницькі політехніки за сприяння заступниці з виховної роботи Людмили Багас та викладачки коледжу, волонтерки, учасниці Євромайдану Людмили Студницької  зорганізували  благодійний марафон із допомоги фронту. Щотижня одна з груп разом із куратором долучається до роботи міських волонтерів: плете сітки та кікімори, що допомагають нашим військовим зберігати найцінніше – життя. До заходу вже долучились такі групи: МГ-191 (куратор Дуда Л.О.), АТ-192 (Суркова Т.О.), ПІ-201 (Федосюк Г.В.),  МЕ-192 (Потапкіна Л.В.), ЕК-201 (Желавська І.А.). Окремо у свій позааудиторний час  допомагали волонтерського центру такі свідомі та небайдужі студенти: Вавринчук Володимир, Войцехівський Олександр, Дворяк Олександр та інші.

Дорогі наші захисники і захисниці!  Вітаємо вас зі святом мужності і патріотизму, вірності рідній землі! Безмежно вдячні за мирне небо, можливість здобувати освіту, самореалізовуватись, планувати майбутнє, будувати успішну кар’єру! Нехай наша віра у вас, наша молитва за вас, наша шана вам стануть оберегом  та захистять від усього лихого… Міцного вам козацького здоров’я, приголомшливих успіхів та надійного тилу!

© 2015 Хмельницький політехнічний коледж