ПОЛІТЕХУ – 55!

НовиниКоментарі Вимкнено до ПОЛІТЕХУ – 55!

У розквіті сил, із славною історією та з грандіозними планами на майбутнє зустрів своє 55-річчя Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка».

Урочистості з нагоди ювілею відбулись 8 жовтня за участі колективу та вельмиповажних гостей. Вистуаючи перед присутніми директор навчального закладу , голова Ради директорів ЗВО Хмельниччини, що здійснюють підготовку фахового молодшого бакалавра , член Ради Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту доктор економічних наук, доцент Вадим Овчарук привітав із ювілеєм усіх, для кого ХПК став рідним: випускників минулих літ, теперішніх і майбутніх студентів, педагогічний колектив, навчально-допоміжний і технічний персонал. Саме ці політехніки своєю наполегливою працею долучилися не лише до розбудови навчального закладу, а й сприяли утвердженню ХПК як флагмана фахової освіти міста та області, лідера у впровадженні новітніх навчальних технологій, креативних педагогічних ідей.

Найкращі політехніки були відзначені грамотами, подяками, цінними подарунками

Вадим Володимирович зазначив : “Заснований понад п’ять десятиліть тому як відповідь на гостру потребу у висококваліфікованих виробничих кадрах, технікум завжди здійснював підготовку лише затребуваних на ринку праці фахівців. Усі ці роки політехніки невпинно розвивались, примножуючи свій потенціал, збагатили матеріально-технічну базу та сформували потужний науково-педагогічний колектив. У 2015 році ввійшли до структури Національного університету «Львівська політехніка»! Ця подія стала стимулятором ще більш стрімкого та потужного розвитку нашого коледжу…”. Пан диретор подякував керівництву Університету за всебічну підтримку, розуміння й захист інтересів фахової передвищої освіти.

Святкового дня привітати колектив коледжу прийшли численні високоповажні гості:
– представники Національного університету «Львівська політехніка»;
– виконавчого апарату Хмельницької області;
– Департаменту освіти, науки, молоді та спорту;
– народних депутатів Сергія Лабазюка, Миколи Стефанчука, Сергія Мандзія та “Молодіжки”;
– Хмельницької міської Ради;
– Головного Управління Національної поліції в Хмельницькій області;
– громадської організації Всеукраїнська асоціація ВНЗ I-II рівнів акредитації;
– Управління спеціального зв’язку Хмельницької області;
– Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Хмельницької Львівської та Тернопільської областей;
– Львівського Державного університету внутрішніх справ МВС України;
– Хмельницького Національного університету управління та права;
– директори закладів професійно – технічної освіти області;
– Хмельницької гімназії №1;
– Союзу промисловців і підприємців об’єднання організації роботодавців області;
– Приватного підприємства “ Аудит Софт Про”
– Обласної профспілки працівників освіти.

Особливо тепло хмельницькі політехніки зустрічали наших славних захисників:

– заступника командуючого сил спеціального призначення, Лицаря ордену Богдана Хмельницького, бойового командира Олега Нечаєва;
– наших випускників Станіслава Купіса та Олександра Рибака;
– славну родину Пронських, у якій батько та два сини, всі наші випускники, пройшли найскладніші етапи сучасної війни на сході.

В онлайн – режимі колектив коледжу привітали ректор Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Бобало та керівник відділу офісу Президента Світлана Кретович, котра передала вітання від Глави держави Володимира Зеленського.

Було що показати політехнікам і чим похвалитись!!!
Презентували гостям власні науково-технічні досягнення Tech StartUp School, що були представлені на виставці робіт студентів усіх відділень:

Гордість міста та окраса коледжу– музей!

Інформаційно-бібліотечний відділ коледжу презентував виставку-перегляд друкованих праць науково-педагогічних співробітників навчального закладу.

Гості були запрошені на екскурсію навчальним закладом:
– відвідали Автоцентр інновацій “Політехнік”;

– навчально-відпочинковий Coworking Space “Політехнік”;

– місця для інтелектуальних, спортивних та настільних ігор;

– заглянули до читальної зали на брейк-каву;

– відкритий урок з української літератури;

– зацікавились дебатами юних політехніків.

Всі заходи супроводжувались розмаїтою мистецькою програмою:
– музичні вітання цього дня політехніки отримали від: академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля»

– гурту «Родина » Хмельницької обласної філармонії

– чоловічого вокального ансамблю «Мікст» Хмельницької обласної філармонії

– неперевершеним гумором потішили естрадний гумористичний дует «Солодка парочка», режисер та актор Наталія Паляниця і Володимир Павловський, лауреати міжнародного конкурсу на кубок Аркація Райкіна м. Рига

– камерного оркестру Хмельницького фахового музичного коледжу ім. Владислава Заремби (художній керівник заслужена артистка України Оксана Цмур).

– гурту «Перлина» Хмельницького політехнічного фахового коледжу

– співробітниці коледжу, лауреатки Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів Яни Амельченко

– музичні номери від колективу ресторану Sobkoff

На численних локаціях вихованці ЦТМ “Політехнік” виконували різноманітні танцювальні та вокальні імпрези.

Парочка мімів (професійних акторів із Хмельницького академічного театру ім. М.Старицького) встигали усюди та не давали засумувати нікому з поважних гостей.

Адміністрація навчального закладу ще раз вітає весь колектив із ювілеєм. Дякує кожному співробітнику, педагогу, студенту за його внесок у спільну справу, невтомну працю, талант і відповідальність.
Трудовий та студентський колектив в очікуванні нового ювілею – 60-річчя!

Переглянути альбом