Студентська профспілкова конференція

НовиниКоментарі Вимкнено до Студентська профспілкова конференція
22 вересня у читальній залі бібліотеки ХПК зібрались кращі з найкращих студентів коледжу. Тут відбулась студентська профспілкова конференція, в якій взяли участь 150 делегатів, представники кожної з академічних груп навчального закладу. Перед присутніми виступив директор Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» доктор економічних наук, доцент Вадим Овчарук. У своїй промові Вадим Володимирович наголосив на тому, що студентське самоврядування є важливою складовою не тільки навчально-виховного процесу, а й вагомим фактором виховної роботи в коледжі, створення позитивного іміджу навчального закладу та розвитку суспільства в цілому.
Гість конференції, заступниця директора з виховної роботи Людмила Багас закликала юних політехніків активніше долучатися до роботи студентського самоврядування, що має можливість отримати навички командної роботи, комунікації та самоорганізації, рухатись до вершин професійної досконалості та життєвого успіху. Ведуча заходу, голова профспілкового комітету студентів ХПК Наталія Роїк оголосила план роботи конференції та прозвітувала про діяльність комітету за попередній період. Шляхом відкритого голосування прийняли в члени профспілки студентів нового набору, узгодили розмір відсотка відрахування профспілкових внесків на рівні 2,5% від стипендії, вибрали новий склад профкому і студентських рад.
За підсумками відкритого голосування були обрані:
Студентський профком 2021/22 н.р

9. Швед Олександр
10. Гриньова Луїза
11. Назаркін Артур
Голови студентської ради відділень 2021/22 н.р:
1. Комп’ютерної інженерії – Чайковська Анастасія
2. Економіки і менеджменту – Сурник Марія
3. Інженерної механіки – Матвєєва Анастасія
4. Програмної інженерії – Кушнір Анастасія
5. Автомобільного транспорту – Войтов Артем
Спортивна робота
1. Луков Анатолій – керівник
2. Ковальчук Влад – заступник
3. Бондаренко Андрій – заступник
Голова студентської ради коледжу 2021/22 н.р – Кліменко Денис.
Заступник голови студентської ради коледжу 2021/22 н.р – Чайковська Анастасія.
Вітаємо профком профспілки студентів ХПК і актив студентського самоврядування! Це дружна міцна команда, яка спільно з усіма політехніками зробить студентське життя неймовірно веселим, пізнавальним та незабутнім!