Онлайн презентація студій ЦЕНТРУ ТАЛАНОВИТОЇ МОЛОДІ “ПОЛІТЕХНІК”

НовиниКоментарі Вимкнено до Онлайн презентація студій ЦЕНТРУ ТАЛАНОВИТОЇ МОЛОДІ “ПОЛІТЕХНІК”
Студентське життя у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі насичене і розмаїте. Окрім навчання за обраним фахом, студенти розвивають свої здібності у різноманітних секціях, гуртках та студіях, а також проявляють лідерські здібності в органах студентського самоврядування. 29 вересня для нової когорти політехніків відбулась Презентація Центру талановитої молоді “Політехнік”, який об’єднує роботу усіх гуртків. Для цього в 111аудиторії зібрались активісти студради та голови гуртків, а першокурсники, згідно вимог щодо карантинних обмежень, долучились до заходу в режимі онлайн зі своїх аудиторій.
З початком нового, яскравого – СТУДЕНТСЬКОГО етапу життя юних політехніків привітали заступниця директора з виховної роботи Людмила Багас та голова студпрофкому Наталія Роїк. Вони розповіли про багатогранність пропозицій для саморозвитку, що надає Центр талановитої молоді “Політехнік”, та закликали з користю для себе використовувати створені для студентства можливості. Після цього кожен керівник розповів про діяльність свого гуртка:
Олексій Матвєєв – про науково-технічний гурток «Хмельницький політехнік»;
Лариса Захватова – клуб фізиків-блогерів;
Тетяна Матіяш – правовий клуб «Феміда»;
Оксана Шулякова – «Бізнес-школа»;
Апполонов Назар – «Вмілий автомобіліст»;
Лужняк Анна – хореографічний гурток;
Дикунець Наталія – вокальний гурток;
Дреус Максим – студія гри на гітарі;
Ткачук Дмитро – гурток «Фото. Відео. Журналістика»;
Чайковська Анастасія – волонтерський гурток;
Луков Анатолій – спортивні секції;
Назаркін Артур – гурток “Влучний стрілець”;
Сапожнік Андрій – відеомейкінг;
Матюніна Інга – художній гурток.
Свої таланти першокурсникам продемонстрували також учасники вокально-інструментального ансамблю “Перлина”.
Першокурсники були в захваті від можливості не лише навчитись в коледжі обраній спеціальності, а й розвинути інші свої таланти, знайти друзів-однодумців, проводити вільний час з користю, легко та цікаво. Керівники гуртків із задоволенням відзначають, що велика кількість першокурсників виявила бажання долучитись до роботи їхнього гуртка і це значно пожвавить студентський рух у навчальному закладі.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж