Співпраця з Акціонерним Товариством «Українська автомобільна корпорація»

НовиниКоментарі Вимкнено до Співпраця з Акціонерним Товариством «Українська автомобільна корпорація»

Сьогодні економіка висуває високі вимоги до кадрів, до рівня і змісту їх освіти. Для вирішення проблеми адаптації освіти до вимог сучасного ринку праці йде активний процес пошуку нових форм співпраці і вибудовування механізмів взаємодії закладів освіти та підприємств різних форм власності. Однією з таких форм соціального партнерства виступають виробничі екскурсії.
Педагоги Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» активно співпрацюють з провідними підприємствами і організаціями краю. Серед них Акціонерне Товариство «Українська автомобільна корпорація» (УкрАВТО). УкрАВТО
В останній день вересня екскурсію на це підприємство для студентів – бакалаврів спеціальності «Менеджмент» зорганізували викладачі економічних дисциплін к.е.н. Павлова Марина Борисівна та д.е.н., доц. Савіцький Андрій Вікторович. Захід відбувся у рамках вивчення дисциплін «Мікроекономіка» та «Стратегічне управління підприємством». Ознайомчу бесіду зі студентами провів начальник відділу по роботі з персоналом Сергій Володимирович Бондарчук. Він запросив політехніків на екскурсію підприємством, розповів про історію створення ПрАТ «Хмельниччина – Авто», Хмельниччина-Авто етапи та перспективи його подальшого розвитку.
Сьогодні ця приватна компанія – найбільший виробник автомобілів, дистриб’ютор і постачальник сервісних послуг в Україні, єдиний в Україні виробник автомобілів, що володіє технологією повномасштабного виробництва. «Хмельниччина-Авто» входить до складу Української автомобільної корпорації (УкрАВТО) і є офіційним дилером таких брендів як «Mercedes-Benz», «KIA», «CHERY», «ZAZ» в Хмельницькій області та за її межами. Підприємство не тільки реалізовує автомобілі вищезазначених брендів, але здійснює їх повне, в тому числі гарантійне, технічне обслуговування і ремонт.
Під час бесіди студенти дізналися також про посадові обов’язки та функції структурних підрозділів, про навички, які потрібно розвивати майбутнім професіоналам, якщо вони прагнуть працювати на посаді менеджера з продажу, вимоги до особистісних рис, про важливість освіти та кар’єрні перспективи.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж