Привітання директора з Днем працівника освіти

НовиниКоментарі Вимкнено до Привітання директора з Днем працівника освіти
Шановні політехніки!
Цієї щедрої осінньої пори ми зустрічаємо подвійне професійне свято – День працівника освіти та 55-літній ювілей нашого навчального закладу!!!
У День учителя вшановують людей, які обрали сенсом буття педагогічний фах і своєю невтомною працею, інтелектом, людяністю, щирістю душі наповнюють життя своїх учнів великими та малими перемогами, ведуть їх до професійного становлення, виховують громадянами та патріотами.
Оцінкою 55-річної діяльності педагогічного колективу Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» є високі рейтинги навчального закладу, шана і вдячність конкурентоспроможних випускників, традиційне лідерство за підсумками вступної кампанії. Це все завдяки кропіткій праці кожного члена нашого колективу, про що красномовно свідчить українська народна мудрість: «Учителя і дерево пізнають з плодів». Когорта досвідчених педагогів, поруч із ними зовсім юних, але натхненних благородним покликанням, і тих, і інших надихають мудрі, ті, хто щедро ділиться перлинами власних знань і досі, щиро вболіває за долю альма-матері, стояв біля витоків її формування та поступу, – це основа діяльності, повноцінного «життя» закладу, запорука його визнання як флагмана на освітніх теренах Хмельниччини.
Дорогі колеги, прийміть мої найщиріші вітання з подвійним святом! Ваші мудрість та знання зберегли і примножили найкращі традиції нашого коледжу, возвеличили значення викладача – провідника вічних цінностей, путівника у світ знань, мудрого порадника та щирого наставника, «архітектора» дитячих душ….
Бажаю вам мирного неба, невичерпного оптимізму, нескінченної енергійності, міцного здоров’я та сердечного тепла, мудрості та наснаги на нові добрі починання. Нехай щедрою буде життєва нива, хай рясно заколоситься достатком у Ваших родинах, творчим натхненням та шаною від людей!
Зі святом вас, дорогі освітяни!
З повагою – директор Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» доктор економічних наук, доцент Вадим Овчарук