НовиниКоментарі Вимкнено до Бесіда «Нормативно-правова база України щодо захисту життя і здоров’я людини. Надання першої домедичної допомоги» за участю організації «Молодіжка Хмельниччини»
Одне з важливих завдань виховної роботи ХПК – виростити фізично, морально, соціально, духовно здорову людину. З цією метою у коледжі постійними є зустрічі з фахівцями відповідного напрямку.
22 вересня на стадіоні ХПК спеціаліст з надання першої допомоги Наталія Бородій провела виховну бесіду зі студентами груп АТ-211, АТ-212 та АТ-181 на тему «Нормативно-правова база України щодо захисту життя і здоров’я людини. Надання першої домедичної допомоги». Захід відбувся в рамках реалізації освітніх проєктів для молоді організації «Молодіжка Хмельниччини» за участю заступниці директора ХПК Людмили Багас та викладача спецдисциплін Олександра Нижника. Присутні на заході студенти взяли участь в обговоренні широкого спектру питань організації здорового способу життя, захисту життя і здоров’я та познайомились із законодавством України, а також міжнародними нормативними документами, що стосуються цієї проблематики.
Здоров’я – це висока працездатність, гарний настрій, упевненість у собі. Фізичне здоров’я дає гарне самопочуття, бадьорість, силу. Психічне здоров’я дарує спокій, чудовий настрій, доброту, веселість. Соціальне здоров’я забезпечує успішність у навчанні. Але ніщо з цього не дається задарма. Для того, щоб зберегти своє здоров’я, треба докладати неабияких зусиль. Своїми знаннями про те, як це зробити, Наталія Іванівна, сертифікована випускниця курсів Товариства Червоного Хреста України по навчанню населення наданню першої допомоги, поділилась з політехніками. Навички здорового способу життя та правила надання першої домедичної допомоги можуть стати в нагоді кожному, тож студенти усіх академічних груп ще раз повторили основні постулати. Куратори провели для них виховні години на тему “Життя і здоров’я людини – найвища цінність. Бережіть їх змолоду!”.