Співпраця коледжу з ТОВ “МАНН+ХУММЕЛЬ ФТ УКРАЇНА”

НовиниКоментарі Вимкнено до Співпраця коледжу з ТОВ “МАНН+ХУММЕЛЬ ФТ УКРАЇНА”
Поглиблення співпраці з кращими виробничими підприємствами є запорукою підвищення якості підготовки висококваліфікованого фахівця технічного профілю. З цією метою Хмельницькі політехніки інтегрують у свої навчальні плани зустрічі з представниками провідних підприємств, екскурсії, практичні заняття, участь студентів у різноманітних змагальних заходах, що ініціюють їхні потенційні роботодавці.
9 вересня на запрошення заступника директора з виробничого навчання Миколи Громика до коледжу завітав менеджер зі збуту Красилівського заводу з виробництва автомобільних фільтрів, що входить до німецького ТОВ “МАНН+ХУММЕЛЬ ФТ УКРАЇНА” Олег Продеус. Він провів для студентів груп ПМ-181, ПМ-182, МГ-181, АТ-182 та АТ-181 презентацію ТОВ “МАНН+ХУММЕЛЬ ФТ УКРАЇНА”. Це підприємство є одним із найбільш відомих у світі виробників фільтрів. Красилівський завод був побудований у 2004 році, проте виробничі традиції започатковані фірмою «WIX FILTERS» ще у далекому 1939 році у США. У своїй розповіді Олег Продеус акцентував увагу на тому, що підприємство вже тривалий час співпрацює з провідними виробниками техніки, такими як Ford, Tesla, JohnDeer, Mercedes, JCB, MF, Порше, Рено, Шкода та ін. У своїй діяльності красилівчани використовують сертифіковані матеріали з Європи. Важливою у діяльності підприємства є екологічна складова, зокрема ТОВ “МАНН+ХУММЕЛЬ ФТ УКРАЇНА” впровадило власну інновацію по виробництву фільтрів з використаних пластикових пляшок. Продукція Красилівського заводу користується значним попитом на ринку завдяки високій якості та низькій ціні. Всього це підприємство протягом року виробляє 5 000 000 масляних і повітряних фільтрів.
Велику увагу керівництво компанії приділяє кадровому забезпеченню. Тут створені гарні умови для працюючих. Крім того, дивлячись у майбутнє, співробітники заводу співпрацюють з навчальними закладами, які готують фахівців технічних спеціальностей. Безкоштовне онлайн-навчання українською мовою, конкурси, семінари, екскурсії – щороку майбутні випускники мають змогу покращити свої знання. За результатами екзамену вони отримують Сертифікат, що підвищує їхні шанси на добре працевлаштування.
Підсумовуючи захід, заступник директора з виробничого навчання Микола Громик висловив сподівання на поглиблення співпраці Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» з ТОВ “МАНН+ХУММЕЛЬ ФТ УКРАЇНА”, зокрема у розвитку практичного навчання політехніків на базі заводу.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж