НовиниКоментарі Вимкнено до Про підсумки роботи відділення за 2020/21 навч. рік відзвітувала завідувач відділення Оксана Шулякова
15 вересня відбулося засідання кураторів та старост академічних груп відділення економіки та менеджменту Хмельницького політехнічного фахового коледжу НУ «Львівська політехніка». Про підсумки роботи відділення за 2020/21 навч. рік відзвітувала завідувач відділення Оксана Василівна Шулякова. Вона подякувала кураторам та старостам за злагоджену плідну співпрацю у складних умовах карантинних обмежень, проаналізувала успішність студентів за минулий та визначила пріоритети на наступний навчальний рік.
Присутній на засіданні директор коледжу, доктор економічних наук, доцент Овчарук В.В. схвально оцінив роботу відділення економіки та менеджменту. Вадим Володимирович відзначив високий рівень підготовки студентів, підтвердженням чому є численні перемоги та відзнаки на олімпіадах, конкурсах, турнірах. Крім того, вихованці відділення є активними учасниками студентського самоврядування, соціо-культурного та спортивного життя коледжу.
Директор подякував викладачам та нагородив почесними грамотами кращих за підсумками 2020/21 навч. року студентів відділення. Ними стали :
За спеціальністю «Менеджмент»:
Корнєєва Вероніка, студентка групи МЕ-182,стипендіат Президента України,
Бачинська Дарія, студентка групи МЕ-192,
Сурник Марія, студентка групи МЕ-201,
За спеціальністю « Економіка»:
Квасницька Єлизавета, студентка групи ЕК-191,
Колесник Любов, студентка групи ЕК-202
З приємністю відзначили і високий рівень цьогорічних першокурсників.
За підсумками вступної кампанії 2021 року за спеціальністю «Менеджмент» кращою стала студентка групи МЕ-211 Анна Шульженко; за спеціальністю «Економіка» – студентка групи ЕК-211 Вікторія Іванцова.