Співпраця навчального закладу з компанією Hexide Digital HR

НовиниКоментарі Вимкнено до Співпраця навчального закладу з компанією Hexide Digital HR
Співпраця навчального закладу з роботодавцем стає гарантією загального успіху. Представники бізнесу формують запит на випускника, а педагоги відповідно корегують свої навчальні плани та мотивують студентство до відповідального ставлення до навчання.
Добрі традиції спілкування з потенційними роботодавцями має циклова комісія програмного забезпечення ХПК. Тут щороку ініціюють серію зустрічей студентів старших курсів із фахівцями ІТ-галузі, серед яких чимало випускників відділення програмної інженерії Хмельницької політехніки. У рамках заходів студенти можуть дізнатися про умови роботи за фахом, а роботодавці підібрати майбутніх спеціалістів.
Перша в цьому навчальному році зустріч студентів випускного четвертого курсу з представниками ІТ-компанії відбулась 15 вересня. Студенти груп ПІ-181 та ПІ-182 за участю завідувачки відділення програмної інженерії Людмили Соломко поспілкувались із фахівцями Hexide Digital HR Тетяною Савчук, Владиславом Качинським та випускником ХПК 2020 року Володимиром Качуром.
На початку зустрічі пані Тетяна презентувала напрямки роботи компанії (розробка сайтів, мобільних додатків, веб-портали та платформи, CRM системи, чат боти, індивідуальні рішення), перерахувала проекти над якими працюють (Kyivstar SMART-MONEY, LENOVO, Kims DRY CLEANING, TRIBO, та інші) скіли та технології (laravel, React, React Native, Vue.js, node, docker, mongoDB), які характеризують професійність та перспективність компанії. Вона акцентувала увагу учасників зустрічі на постійному розширенні напрямків роботи, а відповідно – потребу у нових працівниках та можливість кар’єрного росту ІТ-шників.
Пані Тетяна, досвідчений фахівець з кадрового підбору персоналу, повідомила, що студенти ХПК мають пріоритети на ринку праці завдяки високому рейтингу самого навчального закладу, сильній теоретичній підготовці випускників, високій мотивації, постійному самовдосконаленню та розвитку власних талантів. Проте, зазначила спікерка, важливо навчитись правильно подавати резюме. Вона детально проінформувала про правила його складання, звернула увагу на найбільш часті помилки.
З величезним інтересом присутні слухали Володимира Качура, який ще рік назад був у ролі студента – випускника відділення програмної інженерії, вихованцем присутньої у залі Людмили Андріївни. Володя розповів про власний досвід пошуку роботи та кар’єрного зростання, про різновиди проектної роботи в ІТ, актуальні технології для бекенд/фронтенд розробки. Він наголосив, що важливо прагнути нових знань, мати підтримку, починати із базових речей…, і результат не забариться.
Зустріч виявилась яскравою, чіткою, змістовною. Студенти та викладачі поставили представникам ІТ-компанії низку конкретних практичних питань, на які отримали чіткі відповіді. Учасники заходу домовились про подальшу співпрацю у форматах майстер-класів, гостьових лекцій від провідних фахівців компанії та проходження виробничих практик студентами коледжу, скоригувати навчальний процес відповідно до потреб роботодавців
ІТ-галузь невпинно розвивається, тому лише постійна активність і зацікавленість в успішному результаті дає можливість реалізувати себе в майбутній професії. Хмельницькі політехніки впевнені, що спільними з роботодавцями зусиллями можемо змотивувати студентів на здобуття нових , актуальних на ринку праці знань та навиків, посилити інтерес молоді до майбутньої професії та зростити затребуваного висококваліфікованого фахівця.

© 2015-2022 Хмельницький політехнічний коледж