Вітаємо переможців коледжу з міні-футболу

НовиниКоментарі Вимкнено до Вітаємо переможців коледжу з міні-футболу
Футбол – найпопулярніший у світі вид спорту. Для багатьох людей він став стилем життя, професією або головним захопленням. В цю гру грають професійні гравці і незліченна кількість любителів — на вулицях і дворових майданчиках. А скільки вболівальників збирають матчі улюблених команд!
От і у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» викладачі циклової комісії фізичного виховання та Захисту Вітчизни зініціювали проведення масштабних змагань з міні-футболу за участю студентських команд кожного відділення та збірної команди викладачів. Турнір приурочили до Дня фізичної культури та спорту і 55-річного ювілею рідного навчального закладу.
З 8 по 13 вересня на оновленому стадіоні ХПК проходили відбірні та стикові ігри всіх команд. На новозбудованій глядацькій арені вболівальники з захопленням споглядали красиві, напружені матчі, під час яких кожна команда проявила витривалість, вправність та волю до перемоги.
За результатами змагань:
ПЕРЕМОЖЦЕМ СТАЛА команда відділення програмної інженерії,
друге місце виборола команда відділення автомобільного транспорту
третє місце здобула команда відділення інженерної механіки.
Також організатори відзначили студентів в окремих номінаціях. Кращим гравцем став Максим Косогоров, кращий воротар – Артем Мельник, кращий бомбардир – Валентин Якимчук.
Підсумовуючи Турнір, директор Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» доктор економічних наук, доцент Вадим Овчарук привітав всіх поціновувачів спорту і здорового способу життя з Днем фізичної культури та спорту. Вадим Володимирович наголосив, що спорт — це сила і мудрість, це віра в себе і старанна праця. Він побажав усім присутнім ніколи не сходити з обраної дистанції, вперто і наполегливо йти до кожної перемоги, вірити в успіх, домагатися високих нагород і загального визнання, в першу чергу у професійній царині.

© 2015-2023 Хмельницький політехнічний коледж