З Днем працівника фізичної культури і спорту!

НовиниКоментарі Вимкнено до З Днем працівника фізичної культури і спорту!

« Рятівною силою у нашому світі є спорт – над ним як і раніше майорить прапор оптимізму, тут дотримуються правил і поважають супротивника незалежно від того, на чиєму боці перемога». Ці слова Д. Голсуорсі підтверджують важливість спорту не лише для свого здоров’я, а й для підтримки миру та добросусідства у світі. Ще з давніх часів мудрі правителі вирішили, що силою мірятись потрібно на спортивній арені, а не на полі бою. Ця проста ідея покладена в основу проведення Олімпійських і Піфійських ігор.
Відзначаючи День фізичної культури і спорту, викладачі циклової комісії фізвиховання і Захисту Вітчизни ХПК провели Олімпійський урок.Студентам розповіли про історію виникнення античних ігор і відновлення сучасного Олімпійського руху. Багато говорили про визначні постаті у спорті, роль барона Пьєра де Кубертена у відновленні Олімпійського руху . Особливо жваво студенти включились у дискусію щодо виступів українських спортсменів на нещодавніх Олімпійських і Параолімпійських іграх у Токіо. З величезною приємністю переглянули відеопривітання від олімпійського чемпіона, народного депутата, спортивної гордості нашої країни Жана Беленюка.

Ще одним приводом для гордості хмельницьких політехніків стали тренерські досягнення керівника фізичного виховання ХПК, «Майстра спорту України» з кіокушинкай карате, «Заслуженого тренера України», неодноразового чемпіона України, призера міжнародних змагань, засновника та постійного голову Хмельницької обласної федерації кіокушинкай карате Івана Шимківа. Під час міських урочистостей з відзначення Дня фізичної культури і спорту мер м.Хмельницького Олександр Симчишин вручив Івану Івановичу та його підопічній Альоні Вересняк подяки та цінні подарунки.