Профорієнтаційний проєт “Міста професій” за участі хмельницьких політехніків

НовиниКоментарі Вимкнено до Профорієнтаційний проєт “Міста професій” за участі хмельницьких політехніків

В суботу, 4 вересня, у нашому місті уже восьме відбувся масштабний профорієнтаційний проєкт “Місто професій”. Цей соціальний захід націлений на те, щоб зорієнтувати підростаюче покоління на усвідомлений вибір фаху за своїми вподобаннями та, у перспективі, вдало обрати навчальний заклад для здобуття відповідної спеціальності. Організатори “Міста професій” прагнуть зробити все можливе, щоб адаптувати дітей до викликів, які готує світ в майбутньому, створити середовище, де підростаюче покоління розпізнає свої інтереси, випробує нові навички та проявить таланти. Постійним учасником профорієнтаційних заходів є Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка». Представники навчального закладу проводять майстер-класи, що дозволяють ближче познайомитись зі спеціальностями (https://hpk.edu.ua/specialties/all) та експонують різноманітні цікавинки, які виготовляють студенти-політехніки завдяки отриманим у коледжі знанням. Тут маленькі та допитливі хмельничани чи не вперше знайомляться зі спеціальностями, які є найбільш затребуваними на ринку праці. Фахівці, що виходять зі стін політехнічних навчальних закладів зовні не помітні, не мають яскравої форми чи спеціального транспорту, але плоди їхньої праці ми бачимо всюди. Програмне забезпечення, робота комп’ютерних систем, різноманітне технічне та інженерне обладнання, бухгалтерський та менеджерський супровід виробництва – це наріжні камені сучасної економіки. Фахівцем у цих галузях можна стати завдяки навчанню у ХПК. Тож сподіваємось через декілька років побачити сьогоднішніх відвідувачів “Міста професій” в рядах студентів Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка».