ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА -2021!

НовиниКоментарі Вимкнено до ДЕНЬ ПЕРШОКУРСНИКА -2021!

Перший день вересня 2021року в Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі НУ «Львівська політехніка» розпочався гучною святковою лінійкою з нагоди Дня першокурсника та посвяти їх у студенти ХПК.

Продовжуючи багаторічну традицію, директор коледжу, доктор економічних наук, доцент Вадим Володимирович Овчарук і його заступник з навчально-виробничої роботи Микола Григорович Громик вручили представникам нової генерації політехніків символічний студентський квиток, ключ від знань і Шевченківський «Кобзар», як символ мудрості українського народу .

Вадим Володимирович у своєму виступі з приємністю відзначив, що цьогоріч у коледжі знову рекордний набір – 475 юних талантів поповнили студентські лави та будуть здобувати освітні рівні бакалавра, молодшого спеціаліста за 7-ма спеціальностями. Він запевнив першокурсників у тому, що весь напрацьований 56-річний педагогічний досвід, міцна матеріально-технічна база, тісна співпраця із потужними виробничими та бізнесовими структурами стануть запорукою отримання ними якісної освіти, міцних знань і вмінь, формування їх високої професійної компетентності.

З початком нового, цікавого та яскравого етапу в житті першокурсників привітала заступник директора з виховної роботи Людмила Миколаївна Багас. Вона зазначила, що серед них будуть переможці олімпіад, конкурсів, спортивних змагань, а це дозволить коледжу міцно закріпити статус найкращого навчального закладу, не тільки на Поділлі, але й в Україні.

«Ласкаво просимо до великої студентської сім’ї Хмельницького політехнічного фахового коледжу, – щирі вітання від усіх колег-старшокурсників прозвучали з уст Марії Сурник і Влада Турти . Наче рідних в колектив, згодні ми прийняти; в гуртожитку дати всім місце у кімнаті; розважати, щоб не мали часу сумувати; у їдальні годувати, наче вдома мати; щоб усі були здорові, бодрі духом, ситі!; а на парах всіх студентів мудрості навчити…»

Найкращий навчальний заклад Поділля, його нову студентську генерацію, їхніх батьків і педагогів привітав уславлений мистецький колектив нашого краю – академічний ансамбль пісні і танцю «Козаки Поділля». Український гімн та інші пісні, що стали візиткою України, у потужному багатоголосому виконанні лунали над усім Заріччям. Насолоджувались не лише учасники дійства, а й всі наші сусіди. Навіть водії зупинялись, щоб послухати неперевершений спів.

Шаленого драйву святу своїм співом додали й політехнічні таланти: співробітниця коледжу, лауреат багатьох республіканських конкурсів Яна Амельченко та учасники вокального студентського гуртка.

Вперше для нової когорти політехніків, урочисто та святково, прозвучав Гімн коледжу, написаний ще у 1995 році з нагоди 30-річчя навчального закладу (Слова: В.С.Касаковича Музика: Р.Ю.Суров’яка).

Після офіційної святкової частини першокурсників разом із батьками було запрошено вперше пройти до коледжу в новому статусі – студента Хмельницького політехнічного фахового коледжу НУ «Львівська політехніка». Для них куратори провели перші батьківські збори та перший урок «Україна починається з тебе, політехнік!».